Błąd przy instalacji winxp - ważne i pilne

witam, mam taki problem:

chciałem dziewczynie sformatować dysk i zainstalować nowego xp bo dziwne rzeczy się działy. sformatowałem partycje systemową, ale po włączeniu instalatora i tam już po wybraniu partycji na której ma być nowy system, podczas kopiowania pierwszych plików do instalacji (jeszcze na tym niebieskim ekranie) wyskakuje błąd (niebieski ekran i białe napisy - jest tam napisane cos że “zamknięto system żeby nie doprowadzić do uszkodzenia komputera” i m.in. żeby sprawdzić pamięć RAM. Zamieniłem pamięci slotami (ale nie sprawdziłem jeszcze wszystkich konfiguracji - bo są 2 kostki) i dalej jest to samo :confused:

czy możliwe że np. jedna kostka jest walnięta, choć przed formatem komp chodził? czy coś innego oprócz pamięci moze powodować ten błąd?

proszę o szybką odpowiedz i jak najwięcej podanych mozliwych powodów tego błędu bo niedlugo wychodze a u dziewczyny nie ma neta teraz…

z góry dzięki

legalny windows?? bo jak nie to nie pomozemy :stuck_out_tongue:

i tu Cie zaskocze :smiley: ma legala :smiley:

hmm…moze zasilacz, plyta glowna Padla. duzo powodow. moze kondensatory?? daj wiecej info ;).

Scoolony jaki config kompa podaj

A powodów to może być masa , pamiatki też, sprawdź instalowanie na jednej pamiątce , niezgodność sprzętowa - karta sieciowa na PCI realteka, karta dzwiekowa creativa (nie wszyskie modele) na slocie PCI , i najczęsciej występująca niezgodność to karta graficzna GF-2 lub GF 4 MMX

z tym wiecej info bedzie problem bo to nie moj komp i nie mam go teraz blisko siebie :confused: wiem że wyskakiwalo na tym błędzie czasem że wine za to ponosi plik “cdfs.exe”, a potem że “hidusb.sys”, a teraz to już nie pokazuje nazwy żadnego pliku :confused:

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 13:48

aha no to jest stary komp i do tego zjechany, wiem że ma wlasnie sieciówke realteka, rive 2, hmmm płyte nie wiem jaką i celerona jakiegos starszego ale nie wiem jakiego…

Scoolony Bez konfingu kompa nikt ci nie pomoże.

podałem troche w poście wyżej - więcej nie wiem bo to nie mój komp :stuck_out_tongue: