Błąd przy odpalaniu fimków na stronach www

lol2wo.png

Takie oto cudo wyskakuje mi, gdy próbuję otworzyć jakiś filmik np. na cda.pl, albo maxior.pl.

Nie wiem kompletnie czego to wina, dzieje się tak na FF, Operze i IE7 (ten sam błąd). Moje kodeki to K-Lite Codec Pack 2.71. Niedawno oglądałem filmiki bez problemu, nie instalowałem innych kodeków itp. Mam Windows Media Player 10. W czym problem???

Wpisz to can not create directshow player w forumową szukajkę.

Były bodajże 3-4 takie zapytania, ale czy porady tam zawarte pomogły to nie wiem.

Spróbować nie zaszkodzi. :wink:

Nic nei znalazłem, ale poczytałem na necie i znalazłem rozwiązanie - wrócić do poprzedniej wersji WPM9, ale jak chce ją zainstalować wyskakuje, że mam już nowszą i sie zamyka. Wywalałem już WMP10 ręcznie, z rejestru, jv16 power tools i dalej … !!

może spróbuj wgrać nowe kodeki, albo jave alboco :?

Tu nie ma nic o kodekach, a ja mam problem z wywaleniem tego WMP10, cały czas wyskakuje komunikat, że zainstalowana jest nowsza wersja (a wywaliłem juz tą 10).

WMP10 to aktualizacja. W zakładce dodaj lub usuń programy zaznacz “pokaz aktualizacje” i z tamtąd wywal to. Chyba tak sie da?? Nie wiem nie próbowałem :slight_smile:

Kiedy ja to już całkiem z systemu wywaliłem, nigdzie tego nei ma! A mimo wszystko wyskakuje, że jest zainstalowana nowsza wersja w systemie :frowning: