Błąd przy otwieraniu dokumentu z office2007 w officu2003

Zainstalowałem ostatnio OFFICE 2007. Gdy napisałem jakiś dokument w tym programie to gdy chciałem go otworzyc na innym kompie, na którym był OFFICE 2003 dokument był zakodowany i nic z niego nie mozna było przeczytac. Co mam zrobic żeby można było go otworzyc tym programem?? Zmienic cos podczas zapisywania czy co??

Proszę o pomoc

TO PILNE

Z góry dzięki

Klikasz w Logo MS Office i zapisz jako > Dokument programu Word 97-2003 lub opcje programu Word > zapisywanie > Dokument programu Word 97-2003(*.doc). W tej 2 opcji nie muszisz brać zapisz jako, tylko poprostu zapisuje już w .doc .

Albo na komputerze ze starszym Office’m zainstalować patch :arrow: Microsoft Office Compatibility Pack

zrobiłem tak jak powiedział adam749 i nie działa :frowning:

A wejdz w jakiś folder i w Narzędzia > Opcje folderów > Widok > i odznacz “ukryj rozszerzenia znanych typów plików” i napisz tutaj jakie ma rozszerzenie ten plik, który chcesz otworzyć na innym kompie.

mają rozszerzenia .doc

Nazwij temat konkretnie. Przeczytaj regulamin forum.

Dla pewności zapisz ten dokument w rozszerzeniu “tekst sformatowany RTF” i spróbuj uruchomić w Wordpadzie(Start > wszyst. Prog. > Akcesoria > WordPad) i na tym office 2003 na 2 kompie, jak dalej będzie ten błąd to masz coś z kodowaniem w Office, spróbujj odinstaować na swoim kompie Office i wyrzucić foldery:

  • C:\Documents and Settings[nazwa Użytkownika]\Application Data\Microsoft\Office

  • C:\Documents and Settings[nazwa Użytkownika]\Local Settings\Application Data\Microsoft\Office

  • C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\OFFICE

i zainstalować od nowa Office.