Błąd przy otwieraniu filmów

Był już temat na forum, ale jest zamknięty, a mam parę pytań.

Większość filmów nie chce mi się odpalić bo pojawia się raport o błędach zaraz po wczytaniu filmu. Próbowałem na różnych programach do odtwarzania i dalej lipa. Czy przeinstalowanie kodeków coś da i które zainstalować (które są najnowsze/najlepsze) bo się nie orientuje? I czy potrzebna jest opcja raportowania błędów?

Drugi problem: Gdy odpalam jeden film to cały czas jest rozmazany obraz, tak jakby zatrzymywała się klatka a następne się na nią nakładały, i po chwili pojawia się inna klatka a następne jakby się nakładaja i rozciągają, po prostu obraz się rozmazuje i widac tylko kolorowe piksele. Na innych kompach film działa normalnie.

Odinstaluj kodeki, a następnie przeczyść rejestr Regcleanerem lub jv16 PowerTools.

Po tych czynnościach zainstaluj K-Lite Codec Pack 2.81 FULL.

OK. A jak się wyłącza ręcznie raportowanie błędów?

PS: Sory za 3 takie same tematy ale net mi się przywiesił w czasie dodawania topicu :wink:

Jaki system ?? Jeśli Windows XP lub 2003 to zajrzyj tutaj.

Innym sposobem jest kliknięcie na “start” następnie “uruchom”, w polu wpisać “msconfig” otworzy się okno z zakładkami, przchodzimy do “usługi” wyszukujemy w liście wpis “usługa raportowania błedów” i odznaczamy fajke w okienku :slight_smile:

Podałem drugi sposób aby przy okazji pokazać w jaki sposób wyłaczyć lub właczyć niektóre funkcje w systemie Windows, dla tych co nie wiedzą a w dziale Problemy napewno tacy się znajdą :slight_smile:

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc uroczyście witam wszystkich,mam nadzieje że będzie nam się mile współpracowało :smiley:

Przeinstalowałem kodeki i trochę wyczyściełem rejestr z wpisów ze starych kodeków i wszystko działa. Dzięki za pomoć :slight_smile: