Błąd przy pobieraniu plików w Operze

Witam.Mam laptopa HP Compaq Presario C792EW. Internet radiowy.Na balkonie antena w pokoju router D-Link Di 524.Czasem przy pobieraniu plików przez Opere wyskakuje błąd popewnym czasie pobierania.Daje pobierz ponownie .Pobiera i znowu błąd.Zgłosiłem to mojemu dostawcy internetu.Przyjechał ze swoim laptopem i u niego to samo,wymienił antenę na nową ,zasilacz do anteny. I nadal to samo.Dziś dzwonie do niego i mówię ,że nadal jest problem z pobieraniem.A on mówi żebym zmienił program do pobierania.Pytam co da mi zmiana programu skoro na ich laptopie działo sie to samo.Nie otrzymałem odopwiedzi.Co mam z tym zrobić?Denerwujące jest to ,że pobierałem plik 1,5Gb i na 30minut przed koncem pobierania trafilo wszystko:(.

Hej,

Na początek wypróbuj pobieranie poprzez jakikolwiek akcelerator pobierania - na przykład Free Download Manager 3.0.870. Programy tego typu mają tą przewagę, że tworzą kilka połączeń do ściąganego pliku i pobierają go w częściach. Gdy któraś z części jest uszkodzona najczęściej pobierana jest jeszcze raz. Natomiast w Operze mamy do czynienia z klasycznym pobieraniem, czyli jedno połączenie na jeden plik - i ściągany jest tak od początku do końca.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Widocznie operator nie ma włączonej kontroli błędów CRC sieci.

rubin714p ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wczoraj rozmawiałem z kolegą ma neta od tego samego dostawcy.I też ma ten sam problem.