Błąd przy prubie połączenia się z Windows Update

(Kurp55) #1

Nie mogę połączyć się z witryną Windows Update.W pliku Windowsupdate.log został zarejestrowany następujący błąd:

PT Error 0x80248014.Co oznacza ten błąd i jak go wyeliminować.

(Msprungk) #2

http://help.live.com/help.aspx?project= ... oblems.htm

i inne dostępne z poziomu modułu pomocy Windows Update

(Kurp55) #3

Niestety ale nie mogę uzyskać połączenia z jakąkolwiek witryna Microsoftu.Dziękuję za chęć pomocy.Dodaję, że komputer sprawdziłem dokładnie czy nie ma w nim wirusów.Jest czysty.Nie robiłem też reinstalacji systemu.Wcześniej było ok.

(Msprungk) #4

To sprawdź jeszcze plik hosts

(Leon$) #5

panel sterowania >> aktualizacje automatyczne >> po kliknięciu na

31e0de1d57cd8991m.jpg

otwiera się IE i dostajesz jakiś komunikat?

opisz co się dzieje

:slight_smile:

(Kurp55) #6

Przy próbie połączenia się z Windows Update wyświetla się komunikat, że Windows Explorer nie może nawiązać połączenia.

Przy łączeniu się z innymi witrynami Microsoftu pasek postępu zatrzymuje się w połowie i tak pozostaje.Wcześniej używałem do analizy zabezpieczeń programu MBSA i zalecane uzupełnienia normalnie pobrałem i zainstalowałem.

(Leon$) #7

Spróbuj tak

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako plik.bat >> wszystkie pliki >> potem uruchom powstały plik >> restart

(Kurp55) #8

Dziękuję za pomoc ale nadal mam ten sam problem.Myślę, ze Microsoft się na mnie obraził.Jeżeli ktoś będzie miał jakiś

pomysł aby mi pomóc to bardzo proszę.

(Mlody993) #9

Witaj,

miałem kiedyś taki problem, jednak nie działała mi strona google.pl i wp.pl. Z niewiadomych przyczyn, po prostu przestała działać. A wiadomo, że bez googli nic się zrobić nieda. :frowning:

Nikt nie potrafił mi pomóc, dzwoniłem do dostawcy internetu, pisałem na forach i nic. Było tak przez tydzień, do czasu kiedy coś zrobiłem (nie pamiętam co) i byłem zmuszony przywrócić system, a ostatnia kopia(?) była robiona 1,5tyg. temu. Więc przywróciłem i co? Strony zaczęły działać.

A więc spróbuj przywrócić system do daty wcześniejszej niż ta, kiedy przestało Ci działać. Może pomoże, ale nie obiecuje. :slight_smile:

Pozdrawiam,

emajer5

(Leon$) #10

sprawdź czy masz włączone na automatyczne usługi

Start >> Uruchom >> services.msc

Automatyczne aktualizacje,

Usługi kryptograficzne,

Usługa Inteligentnego Transferu w tle

Dziennik Zdarzeń

(Kurp55) #11

Niestety z tej porady nie mogę skorzystać.Wcześniej wyczyściłem stare punkty przywracania systemu.Mam zrobioną kopię dysku.Z tej kopii przywróciłem pliki systemowe lecz i to nie pomogło.

(Leon$) #12

sprawdziłeś usługi o których pisałem??

(Kurp55) #13

Dziękuję za zainteresowanie.Tak te usługi mam włączone - tryb uruchamiania automatyczny.