Błąd przy prubie połączenia się z Windows Update

Nie mogę połączyć się z witryną Windows Update.W pliku Windowsupdate.log został zarejestrowany następujący błąd:

PT Error 0x80248014.Co oznacza ten błąd i jak go wyeliminować.

http://help.live.com/help.aspx?project= … oblems.htm

i inne dostępne z poziomu modułu pomocy Windows Update

Niestety ale nie mogę uzyskać połączenia z jakąkolwiek witryna Microsoftu.Dziękuję za chęć pomocy.Dodaję, że komputer sprawdziłem dokładnie czy nie ma w nim wirusów.Jest czysty.Nie robiłem też reinstalacji systemu.Wcześniej było ok.

To sprawdź jeszcze plik hosts

panel sterowania >> aktualizacje automatyczne >> po kliknięciu na

31e0de1d57cd8991m.jpg

otwiera się IE i dostajesz jakiś komunikat?

opisz co się dzieje

:slight_smile:

Przy próbie połączenia się z Windows Update wyświetla się komunikat, że Windows Explorer nie może nawiązać połączenia.

Przy łączeniu się z innymi witrynami Microsoftu pasek postępu zatrzymuje się w połowie i tak pozostaje.Wcześniej używałem do analizy zabezpieczeń programu MBSA i zalecane uzupełnienia normalnie pobrałem i zainstalowałem.

Spróbuj tak

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako plik.bat >> wszystkie pliki >> potem uruchom powstały plik >> restart

:slight_smile:

Dziękuję za pomoc ale nadal mam ten sam problem.Myślę, ze Microsoft się na mnie obraził.Jeżeli ktoś będzie miał jakiś

pomysł aby mi pomóc to bardzo proszę.

Witaj,

miałem kiedyś taki problem, jednak nie działała mi strona google.pl i wp.pl. Z niewiadomych przyczyn, po prostu przestała działać. A wiadomo, że bez googli nic się zrobić nieda. :frowning:

Nikt nie potrafił mi pomóc, dzwoniłem do dostawcy internetu, pisałem na forach i nic. Było tak przez tydzień, do czasu kiedy coś zrobiłem (nie pamiętam co) i byłem zmuszony przywrócić system, a ostatnia kopia(?) była robiona 1,5tyg. temu. Więc przywróciłem i co? Strony zaczęły działać.

A więc spróbuj przywrócić system do daty wcześniejszej niż ta, kiedy przestało Ci działać. Może pomoże, ale nie obiecuje. :slight_smile:

Pozdrawiam,

emajer5

sprawdź czy masz włączone na automatyczne usługi

Start >> Uruchom >> services.msc

Automatyczne aktualizacje,

Usługi kryptograficzne,

Usługa Inteligentnego Transferu w tle

Dziennik Zdarzeń

:slight_smile:

Niestety z tej porady nie mogę skorzystać.Wcześniej wyczyściłem stare punkty przywracania systemu.Mam zrobioną kopię dysku.Z tej kopii przywróciłem pliki systemowe lecz i to nie pomogło.

sprawdziłeś usługi o których pisałem??

:slight_smile:

Dziękuję za zainteresowanie.Tak te usługi mam włączone - tryb uruchamiania automatyczny.