Błąd przy przeglądaniu stron


(koniczek3) #1

Witam. Mam dość nietypowy problem z moją przeglądarką - Operą. Z problem spotykam się pierwszy raz, więc nawet nie wiedziałem jak szukać w innych tematach. Mój problem wygląda tak jak na zdjęciu: http://img710.images...0/9639/onet.jpg Przeinstalowanie Opery nic nie dało, przeinstalowałem również flash player, także bez efektów. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję :slight_smile:


(Reksio009) #2

A czy czyściłeś system przed instalacją?

Użyj CCleaner http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr ... 13061.html

Przeczyść system.

Później użyj http://www.dobreprogramy.pl/Eusing-Free ... 12923.html

Restart kompa

Zainstaluj przeglądarkę od nowa.


(Jado2) #3

Podaj prawidłowy adres obrazka.

Po zwykłej dezinstalacji pozostaje katalog \profile, a w nim wszystkie ustawienia. Aby pozbyć się "starych" ustawień, wystarczy przy zamkniętej Operze, usunąć lub przenieść plik operaprefs.ini. Jeśli nie pomoże, deinstalujemy, usuwamy pozostałości (w/w katalog lub cały katalog główny) i dopiero wtedy instalujemy na czysto.

Nie wiem jak jest w przypadku instalatorów International, nie używam, w wersji Classic, istnieje opcja Custom przy odinstalowaniu, można tym sposobem usunąć wszystkie katalogi\podkatalogi.


(koniczek3) #4

Przeczyściłem już CClenerem przed instalacją, a także usunąłem pozostałości. Użyłem też jv16 PowerTools.

Link: http://yfrog.com/jqonetj lub http://img710.imageshack.us/img710/9639/onet.jpg


(Jado2) #5

Widok->Styl->Pokazuj nazwy klas i ident. - odznacz


(koniczek3) #6

Dziękuję :slight_smile: Działa wszystko :slight_smile: A takie jeszcze pytanie. Użyłem CleanGP do czyszczenia rejestru. Utworzyłem kopie rejestru, ale gdzie ona została utworzona ? I czy taki program jest w pełni bezpieczny ?