Błąd przy uruchamianiu moorhunt

zainstalowałem sobie dzis ten program i przy włączaniu wyskakuje mi taki błąd:

eb0b9c99889e6fd1.jpg

ktoś wie co jest nie tak?

Spróbuj przeinstalować aplikację

Sporo rzeczy może być nie tak. I, niestety “domowymi sposobami” bardzo trudno od razu i ze 100% pewnością stwierdzić co.

Bo to może być:

  • uszkodzona podczas pobierania instalka programu

  • uszkodzony lub po prostu brakujący jakiś plik systemowy, od którego zależy poprawna inicjalizacja programu.

  • wszystkie pliki są OK i na miejscu ale… w niewłaściwej wersji (starszej chociaż czasami też w zbyt nowej)

  • w momencie kiedy próbujesz uruchomić Moorhunta w systemie dział inny program lub usługa, która powoduje konflikt z gierką

Sprawdzenie tego to dość ciężka sprawa. Możesz ew. spróbować Process Monitorem (Sysinternals), śledzić proces uruchamiania gry i wyciągnąć jakieś wnioski. O ile to będzie możliwe.

Drugie wyjście to zapytanie google o ten błąd i nadzieja, że ktoś też to miał i jakoś wpadł na rozwiązanie :).

to nie jest gra tylko program tak w ogole. instalka dobrze jest ściągnięta.

A skąd wiesz że dobrze ściągnięta ? Próbowałeś pobrać z innego zródła i zainstalować ?

Więc tak Trzech króli (Control, Alt, Delete) i zobacz czy masz włączony proces MoorHunt.exe, a jak tak to zakończ go i uruchom MoorHunta na nowo.

tak

robiłęm tak ale niestety to samo:(

system legal ? poprawki są ? no to tutaj :mrgreen:

http://support.microsoft.com/?kbid=318159

sonnor - MCE

tak legalny, wszystkie aktualizacje ściągam na bieżąco. no ale przecież ja mam SP2 więc o co chodzi? co mam ściągnąć?

masz po prostu nie zainstalowane Windows Installer 3 i Microsoft .NET Framework 2.0 !!

Windows installer 3 mam zainstalowany. a NF 2.0 chyba nie więc zaraz ściągnę, zainstaluje i sprawdze jeszcze raz moorhunt

Złączono Posta : 26.09.2007 (Sro) 21:40

faktycznie działa :slight_smile: wielkie dzięki mojzesz62