Błąd przy uruchomieniu AQQ w Windows Vista

Witam ponownie… :wink:

Mam nowy problem… Wygląda on następująco. Zainstalowalem sobie Windows Vistę Home Basic. Mam problem z uruchomieniem programu AQQ. Instalacja przebiegła bez problemu, jednak gdy chce program uruchomić ukazuje mi sie małe okienko o treści: “Informacja: 517”. Właściwie to nie błąd tylko okienko informacyjne o treści “517” (wiecie okienko z takim niebieskim wykrzyknikiem :wink: ). Następnie ukazuje mi sie okno o treści (mniej więcej): “Nie można uruchomić aplikacji ponieważ potrzebny jest plik flash.ocx którego w systemie nie ma…” Wiem że na forum są tematy związane z tym plikiem ale one są związane z GG. Poza tym wszystkie tematy mówiły o zmianie nazwy a mój błąd (jeśli dobrze go interpretuje :wink: ) polega na braku tego pliku… Może mi ktoś pomóc w uruchomieniu AQQ? Dodam jeszcze że w Windows XP wszystko było ok…

Pozdrawam…

Zainstaluj (w Internet Eksplorerze) wtyczkę flash playera. Mocno podejrzewam, że AQQ potrzebuje tego flasha tylko i wyłącznie do wyświetlania reklam :), no ale skoro bez tego nie chce się uruchomić, to trudno. Musisz zainstalować.

Goomish za tą pomoc co mi już udzieliłeś to Ci sie należy skrzynka boskiego trunku! :wink: Wszystko działa, dzięki wielkie! !!