Błąd przy wysyłaniu emaila

Witam wysyłam pocztę z o2.pl i przychodzi mi błąd wysyłania

host smtp-in.sfr.fr[17.128.16] said: 555.2.2

Recipient address rejected: Over quota (in

reply

to RCPT TO command)

Czy to oznacza że odbiorca ma pełną skrzynkę? Jeśli tak to czy mogę jakoś wysłać jakimś programem automatycznie aż dostanie wiadomość? Bo teraz sytuacja jest taka, że odbiorca wysyła mi wiadomości a ja nie mogę na nie odpowiedzieć.

Nie wysyłasz przypadkiem jakiegoś dużego załącznika?

Zwykła wiadomość tekstowa, nic nie wysyłam dużego. Staram się trafić w moment kiedy skrzynka jest oczyszczona i próbuje wysyłać mejle co jakiś czas ale udaje mi się to rzadko.

Albo odbiorca ma pełną skrzynkę wiadomości albo jego adres mail jest już nie aktywny, może zablokowany.

Właśnie problem polega na tym że odbiorca do mnie wysyła emaile i zastanawia się pewnie czego ja nie odpisuje, a ja nie mogę odpisać. Trochę to jest złe rozwiązanie bo mimo że teraz się nie da wysłać to powinno dojść jakieś powiadomienie bądź email automatycznie po opróżnieniu skrzynki, a tak to ja poluje i wysyłam średnio co parę godzin emaile z nadzieją że trafię akurat w opróżnioną skrzynkę. Nie ma innej możliwości? Bo naprawdę widzę że odbiorca jest nieświadomy tego że ma pełną skrzynkę i oczekuje na emaile.