Błąd przy zamykaniu Internet Explorer


(Efelinkaaa) #1

Hejka! Znowu zawitałam na tym forum z kolejnym problemem :confused:

Ostatnio przy wyłączeniu Przeglądarki Internet Explorer wyskakuje mi jakiś błąd.. Zamykają mi sie wszystkie okna, a na pulpicie pojawia się taki dokument tekstowy (o nazwie hs_err_pid3840.txt) :

Napisane jest tu coś o Virtual Machine.. ostatnio instalowałam Alkohol 120%, Alkohol 52% i Deamon Tools (po to aby gra mi odpalila - robilam wirtualne dyski), jednak każdy z nich chodził osobno.. Czyli przed każdą instalacją nowego programu kasowałam poprzedni oraz wszystkie utworzone przez niego dyski (z Menadzera zadań), a także z regeditu (czy jakoś tak) wszystko z rejestrów... Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i mógłby mi jakoś pomóc..

Z góry dziękuję :slight_smile:


(system) #2

po pierwsze to zainstaluj sobie Virtual clone drive i clone cd . oba progamy są po polsku i działają bezbłędnie. a tamto poprostu wykasuj.

jak nagrasz obraz płyt to go juz zostawiasz! !!

jak masz xp to zainstaluj sobie od nowa wirtualną maszynę ja mam z microsoftu możesz sobie z tamtąd pobrać.

co do błędu no cóż warto wysłać raport z tym błędem powinnas wtedy od razu dostać poprawkę jeżeli jest to jakiś poważny błąd --- ale jak masz nielegalny system to tego nie zrobisz.


(Efelinkaaa) #3

tak.. mam oryginalny windows :] z uczelni :stuck_out_tongue: tylko gorzej z reszta.. heh.. a gdzie niby mialabym to wyslac?

Ps. Czy nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie? Tzn, bardziej praktycznie.. Co mialabym ewentualnie zrobić..