Błąd RegCleanera w momencie usuwania wpisu z rejestru

Jak próbuję usunąc przez RegCleanera wpis z rejestr wyskakuje taki błąd:

--Error report-----

Error message: Cannot create file C:\Program Files\RegCleaner\Backups\2006.10.29.13.57.17.78.reg


--Addition information-----

RegCleaner version = RegCleaner 4.3, Build: 780

Idler.Enabled = True

Section = Software

System mode = Normal

Cleanup mode = 

NT Mode = True

Win2k Mode = True

Administrator = True

Debug mode = False


--Action Log-----

Section: Software

DeleteDupes

Column click

Started

LoadColumnWidths

Section: Software

LoadColumnWidths

DeleteDupes

Column click

LoadColumnWidths

Remove

RemSoftware

RemoveRegDir

Section: Software

LoadColumnWidths

DeleteDupes

Column click

LoadColumnWidths

TabChange

Section: Backups

LoadColumnWidths

TabChange

Section: Software

LoadColumnWidths

DeleteDupes

Column click

LoadColumnWidths

Remove

RemSoftware

RemoveRegDir

Reinstalacja nic nie pomogła :frowning:

RegCleaner nie usuwa wpisów bo nie może utworzyć kopii zapasowej usuwanych wpisów, może nie jesteś zalogowany z uprawnieniami administratora?. Możesz także, jeśli chcesz ryzykować zazanaczyć opcję aby nie tworzyć kopii bezpieczeństwa / ale w przypadku usunięcia jakiegoś ważnego wpisu grozi Ci format lub reinstalka systemu/. Przyczyn może być wiele w samym systemie ale generalnie chodzi o to, że nie może zostać utworzona kopia rejestru

Nie masz praw do wykonania kopii rejestru.

Zaloguj sią na usera z prawami “admina” i wtedy wykonaj skanowanie rejestru.

Ja mam prawa ADMINA :?

Od zawsze miałem i mieć będę :?

ale czy są zgodne z tymi “ustawionymi” przy instalacji systemu? Gdy instalator się pyta o administratora i hasło?

marek624 nie rozumiem Cie :?

może skróciłem, ale jak instalowaleś system musiałeś ustawić opcję administratora / i / jeśli założyłeś hasło i może tu wystąpiła niezgodność jeśli teraz utworzyłeś inne konto administratora, na którym obecnie pracujesz/ gdybam bo nie wiem jak masz kompa skonfigurowanego /

Nie mam żadnych haseł 8)

Zawsze instaluje system tak samo ale teraz mam probelmy :?

Mój komputer doprowadza mnie do szewskiej pasji :frowning: Już nie wiem co robić :frowning: Nie mam kasiory na nowy a w ten złom nie warto już inwestować :frowning:

Zastanawiam sie and wymianą dysku na nowy gdyz podejrzewam że to przez niego te cyrki są (chociażby problemy z SETUP.EXE-niedawno walczyłem z tym problemem z waszą pomocą ale nic nie zdzaiłałem).

Czasami żałuje że BILL GATES nie jest moim wujkiem :lol:

To sie mylisz i to na całej linii.

To wejdż np. do klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Protected Storage System Provider\S-1-5- …

Do tego klucza i innych ma jedynie prawa dostepu System - jak widzisz pomimo Twoich praw “admina” nie wejdziesz do niego (podkluczy), no chyba ze nadasz sobie prawa /zamkniesz edytor i ponownie go uruchomisz, a tedy pokażą Ci sie nastepne podklucze, do ktorych wczesniej miales zakaz… i

Zgadza Piotr. P. się prawa czasem trzeba przejąć, sama instalacja to nie wszystko chociaż już wtedy wielu to zaniedbuje, uprawnienia trzeba czasem “przejąć”, aby móc w pełni korzystać

Niech wam będzie :stuck_out_tongue: Ale wcześniej nie miałem takich problemów z RegCleanerem :? Teraz używam jv16 PowerTools :lol: