Błąd rejestru - podkreślenia

post-80564-13856533886922_thumb.jpgWitam, mam problem i proszę może ktoś ma jakąś dobrą radę na ten problem to będę z góry wdzięczny!

Już mówię o co chodzi,

Mam klienta pocztowego -Bat! i dodałem do niego słownik bazuje na MS Office.

i po jakim czasie zauwazyłem, iż w operze, i inych przeglarkach podkreslone sa wyraz : Plik (gdzie literka P jest podkreslona przez ten sybol _) , Edycja (tutaj E podkeślone tak samo ja wczesniej tym znakiem _) Widok (W podkeslone _ ) itd. tak jest o MS Office a także w innych przegladarkach . Ostatnio to nawe w zmywkłym mne konekstowym sie pojawia, a takze w zakładach folerdów i innych rzeczach.

Wiem ze to cos zwiazane z rejestrem,

czy mzona to naprawic tak by podkeslenia znikły

czy czekam mnie format?

Proszę o opinie.

Maximus45 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. Popraw błędy pisowni.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przecież to nic groźnego :mrgreen:

Spróbuj klawiszy Alt na klawiaturze. Powinny to wyłączyć/włączyć ale nie wiem czy na pewno to działa, ponieważ aktualnie korzystam z Linuxa. Na pewno nie będzie do tego potrzebny format.

To nic niezwykłego

Podkreślona litera, np. E_dycja oznacza, że gdy naciśniesz Alt+E (lub inna podkreślona) to otworzy Ci się menu Edycja.

To nie ma nic wspólnego z rejestrem i w ogóle nic w tym złego

Edit: GMajka12 wysłała posta, podczas gdy ja pisałem swojego xD ale dodatkowy nie zaszkodzi

“wysłał” :evil: ![;

xD sorki, ale “Majka” mnie zmyliła

a co do Linuxa, to u mnie też są te podkreślenia :mrgreen: