Błąd sieciowy w Lokalnej sieci

(Simoc007) #1

Witam,

Mam taki błąd że gdy dzisiaj odpaliłem kompa to nie chciało mi nawiązać połączenia z dyskiem sieciowym co jest na serwerze (win 2003 serwer). otworzyłem mój komputer i kliknąłem dwa razy na dysk sieciowy kazało mi podać hasło sieciowe nie wiedziałem o co chodzi i podałem hasło do kompa i nie pasowało podałem login i hasło do konta na serwerze i od teraz mam taki błąd:

2802778800_1354630245_thumb.jpg

co zrobić by wejść w końcu na serwer?

P.S. pulpit zdalny mi działa na serwerze.

(roobal) #2

Kto jest administratorem serwera?

(Simoc007) #3

yyy ja? i z mojego kompa nie mogę się połączyć… jak to ominąć?? na kompie mam win 7.

(roobal) #4

Mogłeś napisać tak od razu, bo skąd ktoś ma wiedzieć czy Ty jesteś administratorem, czy tylko użytkownikiem, bo i takie osoby na tym forum się zdarzają. Rozumiem, że jesteś jedynym administratorem serwera? Zmieniałeś jakieś uprawniania? Zaglądałeś pod link, który jest pod błędem? Spróbuj mapować dysk sieciowy jeszcze raz.

(Simoc007) #5

nic nie robiłem, samo z siebie tak zaczęło. nagle. z mapować się nie da bo ten błąd wyskakuje. Wziąłem w uprawnieniach sprawdzałem i wszystko gra dopiero jak dodałem użytkownika “wszyscy”+ pełna kontrola, kopneło, ale tak zostać na serwerze nie może…

(roobal) #6

Postępowałeś zgodnie z poradami zamieszczonymi w tej bazie wiedzy? :arrow: http://support.microsoft.com/kb/2669244/pl