Błąd sieciowy w Lokalnej sieci

Witam,

Mam taki błąd że gdy dzisiaj odpaliłem kompa to nie chciało mi nawiązać połączenia z dyskiem sieciowym co jest na serwerze (win 2003 serwer). otworzyłem mój komputer i kliknąłem dwa razy na dysk sieciowy kazało mi podać hasło sieciowe nie wiedziałem o co chodzi i podałem hasło do kompa i nie pasowało podałem login i hasło do konta na serwerze i od teraz mam taki błąd:

2802778800_1354630245_thumb.jpg

co zrobić by wejść w końcu na serwer?

P.S. pulpit zdalny mi działa na serwerze.

Kto jest administratorem serwera?

yyy ja? i z mojego kompa nie mogę się połączyć… jak to ominąć?? na kompie mam win 7.

Mogłeś napisać tak od razu, bo skąd ktoś ma wiedzieć czy Ty jesteś administratorem, czy tylko użytkownikiem, bo i takie osoby na tym forum się zdarzają. Rozumiem, że jesteś jedynym administratorem serwera? Zmieniałeś jakieś uprawniania? Zaglądałeś pod link, który jest pod błędem? Spróbuj mapować dysk sieciowy jeszcze raz.

nic nie robiłem, samo z siebie tak zaczęło. nagle. z mapować się nie da bo ten błąd wyskakuje. Wziąłem w uprawnieniach sprawdzałem i wszystko gra dopiero jak dodałem użytkownika “wszyscy”+ pełna kontrola, kopneło, ale tak zostać na serwerze nie może…

Postępowałeś zgodnie z poradami zamieszczonymi w tej bazie wiedzy? :arrow: http://support.microsoft.com/kb/2669244/pl