Błąd sterownika kary sieciowej i połączenia SSL

Witam.

Wczoraj po włączeniu laptopa po wejściu na moje ulubione strony miałem spore błędy:

youtube- żaden filmik się nie ładuję, nie działa wyszukiwarka.

cda-j.w.

google- po wpisaniu adresu google.com wyskakuje link "https://apiwebsparklebiz-a.akamaihd.net/gsrs?is=w3wsPL&bp=BAS&g=beaa6c62-0be5-4756-aa8f-b1f7bb870103"

facebook- błąd połączenia ssl, a po odświeżaniu ładował się tylko do pewnego momentu.

nie ładuje mi się poczta gmail.com a inne stronki dopiero po kilkukrotnym odświeżaniu zaczynają się ładować. Niektóre stronki działają bez zarzutów.

W menedżerze urządzeń zauważyłem, że mam wykrzyknik w zakładce karty sieciowe-> Teredo Tunneling Pseudo Interface (opis: Nie można uruchomić tego urządzenia kod:10)). Próbowałem to naprawić jak na tym filmiku:

. Po ponownym włączeniu laptopa nie ma tego problemu w menedżerze, ale problem z moją przeglądarka trwa nadal.

"Błąd połączenia SSL

Mniej

Nie można nawiązać bezpiecznego połączenia z serwerem. To może być problem z serwerem lub wymagany jest certyfikat uwierzytelniania klienta, którego nie masz.

Kod błędu: ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR" , nie działają filmiki na yt i innych stronach, nie ładuje się poczta, ale facebook już działa, ale też nie do końca tak jak powinien.

Proszę o pomoc.

‘Napisz, a pomogą w 5 min’ :smiley:

Okazało się ze wszystko to wina zainstalowanej niedawno wtyczki Adobe Flash Player, którą zainstalowałem wraz z GameRangerem. Co dziwne problem pojawił się dopiero po kilku dniach (ok 4-5) po zainstalowaniu jej- po ponownym włączeniu laptopa.

Chyba coś kłamiesz bo jak skasujesz wtyczkę Adobe Flash Player to nie możesz oglądać filmów na YouTubie. To jest taki silnik na wszystko gry, filmy itd.

To wina GameRangerem.