Błąd sterownika kary sieciowej i połączenia SSL


(Bart92m) #1

Witam.

Wczoraj po włączeniu laptopa po wejściu na moje ulubione strony miałem spore błędy:

youtube- żaden filmik się nie ładuję, nie działa wyszukiwarka.

cda-j.w.

google- po wpisaniu adresu google.com wyskakuje link "https://apiwebsparklebiz-a.akamaihd.net/gsrs?is=w3wsPL&bp=BAS&g=beaa6c62-0be5-4756-aa8f-b1f7bb870103"

facebook- błąd połączenia ssl, a po odświeżaniu ładował się tylko do pewnego momentu.

nie ładuje mi się poczta gmail.com a inne stronki dopiero po kilkukrotnym odświeżaniu zaczynają się ładować. Niektóre stronki działają bez zarzutów.

W menedżerze urządzeń zauważyłem, że mam wykrzyknik w zakładce karty sieciowe-> Teredo Tunneling Pseudo Interface (opis: Nie można uruchomić tego urządzenia kod:10)). Próbowałem to naprawić jak na tym filmiku:

. Po ponownym włączeniu laptopa nie ma tego problemu w menedżerze, ale problem z moją przeglądarka trwa nadal.

"Błąd połączenia SSL

Mniej

Nie można nawiązać bezpiecznego połączenia z serwerem. To może być problem z serwerem lub wymagany jest certyfikat uwierzytelniania klienta, którego nie masz.

Kod błędu: ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR" , nie działają filmiki na yt i innych stronach, nie ładuje się poczta, ale facebook już działa, ale też nie do końca tak jak powinien.

Proszę o pomoc.

'Napisz, a pomogą w 5 min' :smiley:

Okazało się ze wszystko to wina zainstalowanej niedawno wtyczki Adobe Flash Player, którą zainstalowałem wraz z GameRangerem. Co dziwne problem pojawił się dopiero po kilku dniach (ok 4-5) po zainstalowaniu jej- po ponownym włączeniu laptopa.


(Karolgrabarczyk01) #2

Chyba coś kłamiesz bo jak skasujesz wtyczkę Adobe Flash Player to nie możesz oglądać filmów na YouTubie. To jest taki silnik na wszystko gry, filmy itd.

To wina GameRangerem.