Błąd sterownika? Komputer się zawiesza wyłącza!

(Siwy926) #1

Witam Was. Mam oto taki problem. Pewnego dnia po przyjściu ze szkoły załączyłem komputer. Wszystko działa ładnie pięknie, lecz gdy włączam jakąkolwiek grę typu :Lol WWE i wiele innych komputer się zawiesza lub resetuje. Wydaje mi się, że mam coś z "Open GL" ponieważ gdy chciałem zagrać w cs'a to gdy ustawiłem Open GL komputer się zawiesił i reset, ale gdy ustawiłem (poprawcie mnie bo nie pamiętam jak się to pisze) "Software" w ustawieniach cs da się grać, ale grafika jest "zniewalająca" ;(

Co mam robić dzieje mi się tak nawet z taką grą jak MINECRAFT. Proszę o odpowiedz. Dodaje Raport z EVEREST'A

Raport:

http://www.megaupload.com/?d=M0J7E07G

Proszę o pomoc

-- Dodane 21.12.2011 (Śr) 21:46 --

Pomocy ;(

-- Dodane 22.12.2011 (Cz) 21:41 --

:?:

(Dimatheus) #2

Hej,

:arrow: Dzieje się tak tylko w przypadku gier? Czy w czasie wyświetlanie pulpitu czy oglądania filmów jest podobnie?

:arrow: Jaką kartę grafiki posiadasz? Jaki system?

Na samym początku proponuję aktualizację sterowników do karty graficznej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Siwy926) #3

Dzieje się tak tylko podczas Gier! !!

System XP 2002, sp3. Aktualizowałem

(Dimatheus) #4

Hej,

Komputer częściej się zawiesza czy restartuje?

Co z powyższym? Zresztą podaj całość konfiguracji komputera - procesor, RAM, karta grafiki i najważniejsze - firma i model zasilacza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Siwy926) #5

Komputer bardzo często się zawiesza a wszystkie dane na temat kompa masz w 1 poście w RAPORCIE!

Karta graficzna Nvidia Geforce 7600GS

(Dimatheus) #6

Hej,

A nie masz możliwości wyboru ustawienia DirectX?

Niestety, ale producenta i modelu zasilacza w takich raportach nie ma - prośba o uzupełnienie.

Chyba nie bardzo - raport pokazuje sterownik w wersji 6.14.12.9036 - nVIDIA ForceWare 90.36, a ten trudno najnowszym nazwać.

Pozdrawiam,

Dimatheus