Błąd sterowników karty graficznej

Witajcie. Mam pewien problem, gdy chcę zainstalować sterowniki, pojawia mi się błąd. Zwracam się do was czy wiecie z jakiego powodu wynika dany błąd?

To okno daje mi do zrozumienia iż mój system nie spełnia wymagać, ale mam system Win7 a sterowniki są właśnie pod niego. Sterowniki z XP i Visty pokazywały to samo. Instalowałem też sterowniki od chipsetu, myślałem że może dlatego nie chce mi się to zainstalować sterownik karty graficznej ale nadal wyskakiwał mi błąd. Mam nadzieję że znacie powód dlaczego to okno mi wyskakuje. :slight_smile:

Oto screen danego błędu:

l0fbsocbfdvkch5591um.png

Nie instalujesz złych sterowników z systemu 32bitowego na 64? Lub odwrotnie? Jaką posiadasz kartę graficzną?

Mam OS 32 bitowy i sterowniki są właśnie pod niego, a ta karta graficzna, to karta graficzna zintegrowana, od Intel, pod model płyty głównej G31M-ES2L.

Spróbuj jeszcze przeczyścić system i rejestr programem CCleaner. Nie instalowałeś żadnych wcześniej sterowników?

Zrób z menadżera screen.

Na końcu spróbuj jeszcze raz zainstalować ten sterownik.

pawel41lu , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Cóż próbowałem to i owo i nic :] W menadżerze urządzeń mam tylko jedną kartę graficzną, gdy chciałem zainstalować nowe urządzenie śmiało zainstalowałem tą zintegrowaną kartę graficzną, ale sterowników z pliku też nie mogłem zainstalować, więc kazałem zainstalować je automatycznie, wszystko było okej ale w końcu wyświetlił się komunikat który twierdził mniej, więcej to co błąd który został ukazany w 1 poście. Już nie wiem co zrobić, jeszcze jakieś propozycję będą co do tego?

ps. Jak by co, screen menadżera urządzeń: http://gfx.efotek.pl/images/r7091xp19y6jwgff1xvv.png