Błąd stronnicowania --> BlueScreen

Witam,

mam taki problem:

podlanczam do laptopa (Fujitsu Siemens AMIlO Pro v8010) modem do bezprzewodowego internetu Sony Ericson GC89 (plus gsm)…do łączenia się z internetem kożystam z Wireless Manager (program dostarczony razem z modemem)

mam Win XP prof. SP2

łącze się z internetem i zaczynają mi sie sypać błędy i ostrzeżenia w “PODGLĄD ZDARZEŃ” na zmiane:

1.Podczas operacji stronicowania wykryto błąd urządzenia \Device\Harddisk0\D.

2.Urządzenie \Device\Ide\iaStor0 nie odpowiedziało w ramach ustalonego limitu czasu.

iaStor.sys jest sterownikiem do - Intel® 82801 FBM SATA AHCI Controler

przy pojawianiu się kolejnego błędu komputer zwalnia (nawet się myszką nie da ruszyć) a po pewnym czasi BLUE SCREEN :

KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR

STOP: 0x0000007A (0xC07C14B8, 0XC0000056, 0xF829778A, Ox1508B860)

Ntfs.sys - Address F8297DAD base at F8242000, Date Stamp 41107eea

i reset…

sprzęt sprawdzałem i jest w porządku.

sprawdzałem też czy przy innych sposobach łączenia się przez internet występują błędy… przez kabel i nawet przez tą samą karte ale w sieci radiowej (Wi-Fi Hotspot na uczelni) wszystko jest OK… tyle ze jak byłem podłączony do sieci radiowej to nie używałem programu Wireless Manager…

do tej pory robiłem reinstal Windows’a i oprogramowania do karty, skany antywirami, scandisk…

mecze się z tym już od 3 miesięcy, mam nadzieje ze ktoś wie co tu się dzieje …

pozdrawiam!

Stop 0x0000007A (KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR)

Komunikat ten, nazywany także Stop 0x7A, informuje o niemożności wczytania żądanej strony danych jądra z pliku wymiany do pamięci.

Więcej na ten temat na stronie:

http://www.microsoft.com/poland/windows … _33_3.mspx