Błąd: "Taki interfejs nie jest obsługiwany"

Witam,

od razu na początku, żeby nie było że nie szukałem:

exploer-exe-taki-interfejs-nie-jest-obslugiwany-t391403l - nie mam płytki do Windowsa 7, bo mam preinstalowany. Po uruchomieniu patrycji recovery przy starcie mam opcje tylko napisania systemu do stanu początkowego. Spróbowałem kilknąć w to, ale od razu ostrzega mnie że wszystko z C pójdzie, więc to rozwiązanie odpada. Chyba, że się jakoś tą aktualizacje zrobić

explorer-exe-taki-interfejs-nie-jest-obslugiwany-t379394.html - tutaj dotyczy to chyba tylko starszych wersji systemu Windows. Poszukałem chociażby tego katalogu z Virtual Basic, ale nie znalazłem. A przez ten błąd explorera wyszukiwarki plików do tego zaangażować nie mogę.

Więc, problem jest jak opisany w dwóch powyższych tematach. Brak możliwości odpalenia: Przeglądarki plików, Dokumentów, Muzyki, Obrazów, Panelu sterowania, Zarządzania zasilaniem itd. Na co dzień używam Total Commandera, dlatego jak zobaczyłem ten błąd a nie miałem czasu się nim zajmować zapomniałem o nim. Lecz gdy dziś potrzebowałem zmienić coś w opcjach zasilania, okazało się, że ten problem dotyczy także Panelu Sterowania, więc muszę coś z tym zrobić.

Osobiście nie mam pomysłu, dlatego proszę Was o pomoc :wink:

Z góry dziękuję :slight_smile:

Poszukaj tego pliku: Windows 7 32-bit Repair Disc.iso - płyta do naprawy Windows 7.

Jako, że mój notebook nie ma cd, zamontowałem w obraz w Deamonie, przeniosłem rzeczy na pendrive i przy starcie biosa wybrałem start z usb. Czekałem koło 20minut, lecz caly czas miałem na ekranie migający znaczek _ na czarnym tle.

Jakoś inaczej odpalić ten plik?