Błąd USB-podczas podłaczania sprzętu


(Xkowal12) #1

Witam! Podczas podłączania jakiegokolwiek sprzętu do usb wyskakuje mi to okno:

shitm.th.jpg

dzieje się to zarówno podczas podłaczania mp3, pendriva czy też drukarki, za każdym razem gdy odłącze i ponownie wcisne wejscie w usb. Okno za każdym razem wyskakuje kilkukrotnie, więc potrafi zdenerwować człowieka -.^ . Chcialbym dodać, że problem się powtarza w każdym z wejść USB w obudowie.Wiecie moze jak zablokować te okno oraz co powoduje wyskakiwanie tego okna?


(MaRa) #2

To okno o braku podpisu sterownika. Nic się nie stanie, jak się taki sterownik zainstaluje.

W przypadku sterowników systemowych nie powinno się pojawiać, chyba że płyta instalacyjna Windowsa była modyfikowana, albo system jest uszkodzony.


(Xkowal12) #3

No tak tylko ze te okno pojawia się za kazdym razem jak wkładam tego samego pendriva! , wiec wychodzi na to ze po wyjeciu pendriva z komputera automatycznie usuwany jest owy sterownik albo poprostu okno wyświetla się z byle powodu co jest bardziej prawdopodobne. Moze uzycie opcji napraw z plyty windowsa rozwiaze problem?

Dzieki MaRa za zainteresowanie tematem.


(Agatonster) #4

kovval12

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.