Błąd w bibliotekach DLL


(Góral105) #1

Nie mogę uruchomić np. nera bo pisze, że biblioteki DLL zostały zrelokowane w pamięci po ponownym zainstalowaniu problem występuje nadal. Co mam zrobić?? :stuck_out_tongue:


(goomish) #2

Spróbuj zainstalować tą poprawkę. Może pomoże :). Może, bo na przykład u mnie nie pomogło. Z tego co wiem, kłopot podobny do Twojego może występować pomimo zainstalowania poprawki KB935448 w przypadku mocno tweakowanych systemów - np. z zainstalowanym Vista Transformation Pack lub podobnym.


(jarodl) #3

Zgadza się po Vista Transformation Pack - już to przerabiałem i ta poprawka co wyżej u "goomish" pomoże.


(Igor P) #4

Zmień na Alcohola120% :stuck_out_tongue:


(Lestatrnr) #5

Ale alcoholem się wypala tylko obrazy! !!


(Hashi) #6

Nero to szmelc.

Ja nie wypalam za często ale ostatnio gdy wypalałem u brata na Nero to zmarnowałem 2 plyty i tak nie wypaliłem. Zainstalowałem Ashampoo Burning 5.51, który dostałem gratis (kupiłem gazete KŚ z Ashampoo Antispyware 6mcy, po rejsetracji, po jakiś 2 tygodniach przysłali mi od ashampoo jeszcze gratis ten soft - to jest porządny marketing). Program prosty jak konstrukacja cepa, skuteczny 100%, wypala nawet blu-ray. Polecam ich soft.


(JNJN) #7

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN


(Góral105) #8

włAśNIE VISTA TRANSFORMATION PACK :stuck_out_tongue: uwielbiam sie bawic z kompem :smiley: to racja :slight_smile: Wszystkim co mi chcieli pomóc ogromne dzięki ale nadal ten problem mam i poprawka nic nie dała :confused: szkoda bo nawet teraz już autoodtwarzanie płyt nie chodzi :frowning: