Błąd w czasie instalacji adobe flash player


(Deutsch132) #1

Witam.

Od niedawna mam pewien problem z instalacją programu o nazwie zamieszczonej w temacie. Kiedy włączam program wyskakuje najpierw okienko programu Mozilla Firefox (http://www67.zippyshare.com/v/43010882/file.html), a gdy klikam dowolną opcję- wyskakuje kolejne (http://www67.zippyshare.com/v/76240563/file.html) i kompletnie nie wiem co z tym zrobić.

Dziękuję za pomoc.


(Bogdan_G) #2

Pobierz adobe flash player uninstaller, tego się nie instaluje, tylko otwiera i usuwa wtyczki, znaczy to, co masz. Pobierz stąd: http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player-Uninstaller,Program,Windows,33983.html

 

Następnie pobierz gdzieś na dysk z pierwszego linka bezpośredniego (do Firefoxa) ten: http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,Program,Windows,13091.html

 

Uruchomisz instalator na dysku. Zainstalujesz w systemie i powinna wtyczka już być w Firefoxie.

Unikniesz błędów instalowania wtyczki z poziomu przeglądarki, bo być może, to poprzednia wtyczka mogła być uszkodzona, czy nastąpił bug w przeglądarce, bądź szkodzi jakiś tuneup, czy antywirus robi dziwne błędy w Firefoxie.

Drugi link bezpośredni, to adobe flash player dla internet explorer (w razie potrzeby).


(Dimatheus) #3

iluminati95 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus