Błąd w czasie instalacji SP3!

Witam.mam problem w połowie instalacji SP3 wyskakuje okienko z napisem brak dostępu i jak naciskam ok bo tylko taka opcja jest to cofa instalacje!!nie wiem czemu ?!wczoraj kładłem system odnowa !

W której części instalacji?? Wklej screena.

A czy system jest oryginalny ?

zainstalował się !!odziwo pisało ze przy wyłączonych programach a teraz zainsalowałem przy włączonych i się zainstalował

paracik ekhm!!

SP3 nie sprawdza oryginalności systemu windows

No i co z tego ?

Ale mojemu kumplowi też nie chciał sie instalować SP3 bo miał pirata… Po prostu podczas wyodrębniania plików SP3 pokazywał się błąd.

Ja mam oryginalnego XPka i mi też SP 3 nie chciał się zainstalować po formacie, bo wyskakiwało, że musi być min. SP 1. Ja już SP 3 nie używam, bo mam procesor AMD ATHLON 64, 3500+ 2,20 Ghz a SP 3 na nim błędy powoduje…O dziwo na tym samym procku SP 1 do Visty (mam XP i Vistę na 2 partycjach) również powodował ten sam błąd…

A z jakiej strony ściagnąłeś tego SP3 ?

najpierw z dobreprogramy.pl a póżniej maiłem na płycie z gazety

A próbowałeś z aktualizacji ściągnąć ?

ale juz dziala 4post od góry napisałem!!aktualizacje sciągałem ale do pobrania SP3 nie widziałem

Skoro wszystki ściagnąłeś aktualizacje, to po co ci teraz SP3 ? Nie możesz zintegrować go z XP na jakąś płytę ?

Jak Ci system siądzie to wtedy od nowości będziesz miał SP3. Bez wgrywania go osobno…