Błąd w czasie instalacji sterowników do geforce gtx 750ti

Witam, mam problem z instalacją sterownikow do karty geforce gtx 750ti. Komputer jest świeżo kupiony. Kiedy próbuje zainstalowac sterowniki z płyty lub z internetu wyskakuje mi błąd: 

Wyłącz kartę graficzną zintegrowaną na swojej płycie głównej w BIOS-ie lub włącz obsługę karty dedykowanej tam. Innego wyjścia, poza błędnym podłączeniu karty graficznej lub jej uszkodzeniu, nie widzę.

Jutro, znaczy dziś tylko pózniej się tym pobawię, ale martwi mnie ze w biosie nie mam wgl opcji zmiany karty graficznej (przed chwila na szybko przejrzałem jakiś poradnik w necie). A karta jest raczej dobrze zamontowana gdyż pc był zamówiony ze strony morele.net od razu z montażem. Dobranoc :stuck_out_tongue:

System nie widzi karty GF?

 

Może źle włożona w slot PCI-E, uszkodzona lub nie podpięte zasilanie do karty,inne?

 

Kabel monitora podpięty jest pod Nvidia ? Bo wygląda, że podpiełeś pod złącze integry płyty głównej.

O kurde, rzeczywiscie sa dwa zlacza ;-; Tylko teraz problem jest taki ze gdy podlaczam pod to drugi zlacze kablem hdmi to monitor wogole nie widzi komputera :confused:

Otwórz obudowę i daj zdjęcia z wnętrza komputera. Oczywiście kiedy przełożyłeś kabel uruchomiłeś komputer na nowo?

Tak, i właśnie patrzyłem do środka i karta NIE BYŁA PODPIĘTA do płyty głównej… podpiąłem ją i teraz działa, sterowniki instalują się. Dziekuję wszystkim za pomoc :) Temat do zamknięcia  :slight_smile:

szymon310199 , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po prawej stronie) - wyedytować wszystkie swoje posty w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus