Błąd w czasie instalacji XP, O co tu chodzi?

Takich rzeczy jeszcze moje oczy nie widziały, a XP-ka stawiałem na nowo juz wielokrotnie

Po moich perypetiach z dyskiem twardym (posty w dziale hardwere i operacje na dyskach) jakoś udało mi sie pchnąć instalację XP o krok do przodu tzn. instalator wykonał formatowanie a tylko w FAT , bo w NTFS wyświetla że dysk jest uszkodzony itp.

W penym momencie wyświetlany jest komunikat:

Wystąpił błąd uniemozliwiający kontynuwoanie instalacji.

Instaltor nie może zainstalować wykazu produktów. Jest to błąd krytyczny. Plik dzinnika instalacji powinien zawierać więcej informacji.

Naciśnij OK aby wysietlić plik dziennika instalacji.

Naciskam OK:

Nie mozna zainstalować wykazu podpisów cyfrowych. F:\I386\NT5.CAT Kod błedu: fffffbbe

System nie może znaleść komunikatu 0xfffffbbe w pliku komunikatów dla syssetup.dll

****

Błąd:

Podpis dla instalatora systemu Windows XP Profesjonal jest nieprawidłowy. Kod błędu: fffffbbe

PS. Próbowałem kilka razy i za każdym razem jest jakiś błąd i instalator nie możę skopiować jakiegoś pliku itp.

Myślałem że to może wina płyty lub CD Romu ale przy zmianie jednego czy drugiego efekt jest podobny.

Miałem też taki komunikat:

lsass.exe

Aplikacja lub biblioteka DLL C:\WINDOWS\system32\NTDSAPI.dll nie jest poprawnym obrazem systemu WINDOWS NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną.

Raz pojawił się także Blue Screen: 0xC000026c

Pomocy

Dzięki za rady i pozdrawiam