Błąd w dalszej procedurze partycji programem EASEUS

Witam.

Poprzedni temat został usunięty z powodu braku polskich znaków. Mam problem z utworzeniem partycji programem EASEUS. Po zaakceptowaniu wykonania partycji (naciśnięciu APPLY)następuje restart systemu i przed pojawieniem się pulpitu wyskakuje okienko programu EASEUS, że operacja została przerwana (nie zdążyłem przeczytac całego, pisało: “coś tam[…] operation aborted”) i partycji dalej nie ma. Przebieg partycji wyglądał tak: wyczyszczenie dysku CCleanerem, defragmentacja systemowa, utworzenie partycji (resize, ustawienie rozmiaru, akceptacja itd,(nizej jpg).

 

http://i.snag.gy/nHegK.jpg

___________________________________________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem dotyczącym maksymalnych rozmiarów grafik wklejanych do posta.

Pozdrawiam,

Dimatheus

W Pending Operations obok Resize/Move jest żółty trójkąt z wykrzyknikiem (czy jak na niego najedziesz lub klikniesz to coś się pojawia?).

 

Nie rób wszystkiego na raz, na początek wydziel wolną przestrzeń z C, następnie spróbuj utworzyć partycję.

Program prawdopodobnie żąda rozszerzenia partycji C, ponieważ jest na niej (zdaniem programu) za mało miejsca.

W miejscu partycji F utwórz najpierw obszar nieprzydzielony, czyli zrób tak, aby nie było tam na razie żadnej partycji.

W drugim etapie rozszerz partycję C o ten obszar. W trzecim kroku wydziel z prawej strony partycji C obszar nieprzydzielony (ale sporo mniejszy niż 100 GB), a w kolejnym etapie utwórz na tym obszarze nową partycję.

 

Tak. “This operation need reboot your computer to execute”

 

I zrobiłeś  to??

 

Nie mam pojęcia o co z tym chodzi.

Chodzi o to: “Ta operacja musi ponownie uruchomić komputer, aby wykonać/dokończyć”

 

Ps. jeśli nie wiesz co znaczy komunikat w obcym jezyku to polecam go przetłumaczyćTłumacz Google