Bład w NFS: Carbon Demo

heh no ja tak wlasnie pisalem bo to jest prawda. np. mw tez mial nie chodzic na MX a chodzil. tak samo jest u mnie z carbonem - chodzi. a mam GF 4 mx440 :stuck_out_tongue:

pozdro

To dziwne. Specjalnie sprawdzałem ReadMe Most Wanteda, i w obsługiwanych kartach był GeForce MX, zaś w ReadMe Carbona nie ma o tym słowa. Ale skoro mówisz, że działa to sprawdzę. THX

PS. Lepiej, żeby działało bo jak ściągnę 650 mb na darmo to Cię chyba %*@#($@ (joke :smiley: )

nie mowie ze u Ciebie bedzie chodzic - wiesz jest czasem tak ze na identycznych sprzetach (tak samo slabych) :stuck_out_tongue: chodzi na 1 a na 2 nie chodzi. :twisted:

moze ktos sie wypowiedziec na temat tej gry po tym jak zagral w demo ?? wady zalety itd …

Witajcie. Nie wiem, może już ktoś grał w Carbona. To mój komp:

AMD Athlon 1700+ GeForce FX 5700 LE 2 512 DDR Ram

I moje pytanie brzmi: czy na takim kompie pójdzie Need for Speed: Carbon czy nie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Witam,

Żeby nie zakładać nowego tematu, napiszę tutaj.

Mój problem z NFS wygląda tak:

http://img292.imageshack.us/img292/5231/11nr2.jpg

Filmy na początku też są takiej jakości, w sumie nawet gorszej. Co z tym zrobić?

Z góry dzięki i pozdrawiam,

Lew_Syjonu.

A jaką masz karte graficzną?

Złączono Posta : 05.11.2006 (Nie) 9:39

No i jaki to NFS bo po tych kwadratach trudno poznać 8)

GF4 MX440 :mrgreen: , ale czytałem tu, że niektórym chodzi.

Oczywiście Carbon :slight_smile:

Widać Ty się do nich nie zaliczasz. Kup nową karte :stuck_out_tongue:

Hmm… Pomyślę nad tym, niedługo urodziny, więc trochę kasy się zgarnie.

A jeśli ktoś byłby taki miły i pokazał skriny jak po kolei co klikać, żeby zmienić rozdzielczość, to byłbym bardzo wdzieczny. Takie dokładne skriny, z zaznaczeniem, gdzie trzeba klikać. Może trafię i jakoś sobie pomogę :smiley:

Hmm… zwracam sie z pytaniem uzytkownikow pelnej wersji gry posiadajacych fx5600. Czy u Was rowniez zablokowane jest “motion blur”?

JAK CI SIE WYSWIETLA JAKI KOLWIEK KOMUNIKAT ,wysyłaj-nie wysyłaj’’ To Robisz pewny ,myk’’ Mój komputer>>własciwosci>>Zaawansowane>>Raportowanie Błędów>>Wyłącz raportowanie Błędów <<< KONIEC>>>

P.S Mi zawsze pomaga

Ja mam radeona 9550, 512 ram, 1.7 athlon i mam też problem. Jak klikam na ikonke to czekam i się nic nie załancza. W procesach pojawia sie i zaraz znika nfsc.exe. Jak zgrałem innego cracka to wyskakuje mi bład i musze dawac nie wysyłaj. :confused:

Mam ten sam problem ale z pelna wersja mam laptopa: Intel Core Duo T2400,nVIDIA GeForce Go 7300 128mb,ramu 2 GB Pomozcie pleas z gory dzieki :slight_smile:

ja mam problem z demem i pełną. gdy chce właczyc któres z nich komputer sie resetuje, a póżniej wyswietla komunikat, że system odzyskał sprawnosc po poważnym błedzie. co robic ??

Kup oryginała, to nie będzie problemów. :lol:

Hmm…Mam GeForca 4 MX 440 i na niej nie chce mi chodzić nedd for speed carbon bardzo bym prosił ci co mają tą samą karte czy mogli bym podać stronkę ze sterownikami lub wysłąc mi na emaila beckham20@op.pl albo mi jakoś pomóć bo gra mi wejdzie ale nic nie widać PROSZE O SZYBKĄ POMOC Z GÓRY DZIĘKI

Złączono Posta : 11.11.2006 (Sob) 18:08

Pomoze mi ktos z need for speed carbon mam geforce 4 mx 440 i mam w carbonie ciemny obraz prosze o pomoc na gg 8081140 lub na emaila beckham20@op.pl

Muszę cię zmartwić:

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 7:58

pablo999 Prawdopodobnie to może być wina karty graficznej, spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki i DirectX 9.0c z płyty z NFS Carbon.

A ja mam sp2, i tez mi nie idzie, mam

Duron 1,6

521 ram ddr

80gb hdd

radek 9550 256mb

Komu idzie MW, temu idzie carbon, tylko ze mi nie idzie, a Mw chodzi ładnie NA MAX. DETALACH z 4x FSA!

Złączono Posta : 13.11.2006 (Pon) 16:49

ale wole most wanted, bo carbon im sie nie udał :confused: