Błąd w Operze 9.50beta lub z przeinstalowaniem na v9.25

(Yeah333) #1

Witam szanownych użytkowników forum :slight_smile: mój problem z Operą(wersja testowa) polega na tym że nie mogę ustawić hasła do poczty mailowej w operze ponieważ gdy wchodzę ponownie po zmienieniu hasło skraca sie automatycznie do 6 liter przez co nie działa mi poprawnie, wcześniej takiego problemu nie było w tej wersji a teraz po reinstalacji na dodatek nie moge zmienić jężyka na polski chociaz taki jest domyślny... ale chcąc temu zaradzić postanowiłem przeinstalować ją na v9.25 niby starsza ale sprawdzona tylko zę wtedy pojawił się błąd

"Not possible to run old Opera version with new Opera mail files.AccountManager Init failed

Engine Init() failed" wiem że to coś związane właśnie z pocztą ale jakie poczynić kroki proszę o pomoc i pytania... #-o

(Monczkin) #2

Proszę nazwać temat konkretnie.

(Jado2) #3

Zauważyłeś już błąd? Jeśli 9.5 jest testowa to, najnowsza Opera, ma numerek 9.25. Starsza może być 9.24 i niżej.

Oznacza to mniej więcej, że zmienił się format plików poczty i jest niemożliwy downgrade.

Albo używać wersji testowej, albo tracisz dane, albo...

...jeśli uda Ci się wrócić do 9.5, chyba byłby możliwy eksport poczty do formatu "nieoperowego" np. do formatu Outlooka, a następnie import do najnowszej 9.25, zainstalowanej na czystym profilu. Jeśli ta poczta jest dla Ciebie ważna, warto pokombinować :slight_smile: .

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=197632

(Yeah333) #4

nie mogę tej poczty w ogóle wyeksportować bo klikając prawym na received czyli odebrane nie wyświetla mi się export;/

(Jado2) #5

No to coś się ostro pokaszaniło lub używasz takiego testowego buildu, w którym tego nie ma? W #9613 jest. Używając Ambera nie trzeba nic wstępnie eksportować.