Błąd w SA-MP

Witam ostatnio podczas gry zaczął wyskakiwać mi error w SA-MP niewiem dlaczego.

bladic0.th.jpg

Dodam że gra jest oryginalna.

mafioz może spróbuj zaznaczy cały tekst w tym okienku i wklej w tagach bo z tego obrazka nie wiele można wyczytać

Jest to crash serwera/multiplayera.

Nic na to nie poradzisz, może jedynie zmianą serwera… :wink:

to jest crash często się tak dzieje gdy na servie sa cheaterzy albo mapa zbiedzona jest

A jeśli czat na serwie działa wiadomości do mnie dochodzą ale ja nie moge nic pisać ani nikogo nie da sie zabić to też wina serva?

to masz kicka albo bana bo wtedy nie docieraja wiadomosci i wszystko jest nieruchome

Możliwe, ale do mnie docierają wiadomości i w czacie wszystko ok tylko ja nie moge wysłać ale do mnie dochodzą, i ludzie się nie ruszają albo idą/jadą czły czas w tą samą strone (nie skręcają)

W takim razie może to być też nagłe wyłączenie serwera.

No nie bardzo bo reszta graczy nadal sobie gra, jak wchodzę z powrotem na serwer to nikomu nic takiego się nie stało.

jakiś błąd servera pewnie, kiedyś też mi się tak działało aż później napisało mi Lost connect ;/ najwyżej wyjdź i jeszcze raz wejdź w serva

i dzieje Ci sie to na każdym ?

Ja nie gram na byle jakich serwach tylko na takich które lubię albo klanowe, ale ostatnio grałem ze 2 godz cały czas i mi się tak nie stało.

Pogram na serwie z gtasite tam mi się tak nigdy nie robiło i zobaczę potem.