Błąd w SAMP!

Witam

Uruchamiam SAMP 0.1 wchodze na serwer i miga mi biały ekran potem jestem w menu wybieram nowa gra wczytaj gra i potem znowu biały ekran i gra sie wyłancza co sie dzieje prosze, pliiiiiiis o pomoc !!

Z góry dzięki! :slight_smile:

ściągnij najnowszą wersję sa-mp (chyba jest to 0.2.1) i gdy masz serwery dajesz PPM> connect i powinno Cię od razu automatycznie zalogować do gry, nie ma wczytać się menu gry

i podaj jaką masz wersję gta sa 1.0 czy 2.0 ?

Po pierwsze to odinstaluj tamtego Sa:MP’a, pobierz i zainstaluj tego: http://gta.net.pl/1127,download.html

To nic strasznego, nie należy włączać “new game” albo “load game” w Sa:MP’ie bo od razu cię wyrzuci z serwera; to chyba logiczne?

Możliwe, że masz zainstalowane jakieś “lewe” mody, albo po prostu nie kompatybilne z Sa:MP. Jeżeli ci zależy na grze to odinstaluj wszystkie mody.

Na wszystkich serwerach w Sa:MP, powinien pojawić się kawałek drogi i góra z napisem “Vinewood”, wtedy musisz wpisać “/register”

A w ogóle to dałbyś jakiegoś screena, bo nie potrafię sobie tego wyobrazić.

ściągnołem tą wersje wchodze na serwer i dalej mi miga i dalej mnie wywala

P.S.

GTA v.2 A co do tych screenów to nie znalazłem i nie wiem czy takie istnieją. Ale wyobraż sobie wbijasz na serwa i dwa rzy ci miga na bialo potem masz film rockstar games i znowu miga potem jest :!: menu :!: