Błąd wyskakujący w Windows Movie Maker

Witam! Otóż niedawno miałem problem, gdyż utracilem haslo do komputera i “desperacko” wlozylem wtedy plytke z xp’kiem i i juz chcialem instalowac, ale na poczatku instalacji anulowalem wszystko jeszcze w sferze przygotowywań i pewnym sposobem odzyskałem hasło. Czy mogło to spowodować usuniecie/zamienienie plików systemowych? Ponieważ konkretnie to niepokoi mnie blad wyskakujący przy importowaniu video do Windows Movie Makera. Nie ważne co importuje zawsze wyskakuje błąd (czasem za pierwszym plikiem video czasem za trzecim). Może wie ktoś jak to naprawić bo spotkał sie już z podobnym problemem? Chciałem zainstalować ponownie WMM, ale to tego trzeba instalować ponownie całego SP2, a co za tym idzie ściągać 200mb :stuck_out_tongue: no i nie chcem marnować czasu, jeśli ta próba była by z góry skazana na klęske. Ogólnie to wogle WMM pracuje niestabilnie można go porównać wrecz do pracy systemu na którym sa zainstalowane 3 antyvirusy. Z góry dziękuje za wszelka pomoc.Pozdrawiam Kovval12.

Windows Movie Maker ma to do siebie, że moim zdaniem jest to bardzo niedopracowany produkt. Przy większych edycjach filmu itp. po prostu wyskakują błędy i gdy nie mam zapisanego projektu musimy go robić od początku. Szczerze to radziłbym przesiąść się na inny program, jest dużo lepszych dostępnych na wortalu. Jeśli jednak chcesz zostać przy WMM to musisz go przeinstalować, powinno to pomóc.

Właśnie … musze go przeinstalować ale aby to zrobić musze całego SP2 ściagać a zabardzop nie mam ochoty wiec opcja innego programu bardziej w chodzi w gre. Może znasz jakiś prosty w obsłudze program?

zobacz:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … cja+filmow

Polecam: Ulead VideoStudio 11 Plus PL