Błąd wysyłania danych w internecie - całkowity brak uploadu

(Rafalwarchol13) #1

Witam serdecznie... Mam nadzieję, że forumowicze pomogą mi w moim problemu. Ja już się poddałem. Mówię od razu, że nie jestem z tych skomputeryzowanych.... A więc. Mam transfer , mam ping jest wszystko ale nie mam wgle prędkości wysyłania... Jest równe 0. Nie można nic wysłać nic dodać nic udostępnić. Jak temu zaradzić ? Operator twierdzi, że to wina techniczna , technicy, że wina operatora. Jestem pomiędzy młotem a kowadłem. RATUNKU !

(Veers) #2

No, niestety ale kula wróżki nadal czeka w serwisie na nowe złącze USB, więc bez podania dodatkowych informacji nic nie da się zrobić.

Patrz: punkt 5 http://forum.dobreprogramy.pl/forum-8/ogloszenie-2-poradnik-zak%C5%82adania-i-edycji-tematu/

(Longhorn2009) #3

Jak masz możliwość sprawdź na innym urządzeniu, jak będzie to samo to nic nie poradzimy, to wina dostawcy internetu.

(Rafalwarchol13) #4

Więcej za bardzo nie mogę nic powiedzieć bo sam nie wiem… Technicy sprawdzali na swoim sprzęcie i był ten sam problem. Operator mówi na techników a technicy na operatora … Co w takiej kwestii ? Przyszedł mi wczoraj sms od operatora : T mobile CRID00000214734: Komputer korzysta z DNSÓW które nie są obsługiwane w usłudze DSL. W komputer ze adresy DNSy muszą być przypisane automatycznie.

(Longhorn2009) #5

Możesz sprawdzić DNS w panel sterowania - tak aby było ustawione na automatyczne pobieranie www.instalki.pl/demonstracje/internet/11613-windows-7-zmiana-adresow-serwerow-dns.html ale wątpię aby w tym leżał problem.

Nie piszesz skąd masz internet. Ale warto dzwonić do operatora i nalegać na naprawę usterki, za to im płacisz.

(Dimatheus) #6

wuu13 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus