Błąd wysyłania danych w internecie - całkowity brak uploadu

Witam serdecznie… Mam nadzieję, że forumowicze pomogą mi w moim problemu. Ja już się poddałem. Mówię od razu, że nie jestem z tych skomputeryzowanych… A więc. Mam transfer , mam ping jest wszystko ale nie mam wgle prędkości wysyłania… Jest równe 0. Nie można nic wysłać nic dodać nic udostępnić. Jak temu zaradzić ? Operator twierdzi, że to wina techniczna , technicy, że wina operatora. Jestem pomiędzy młotem a kowadłem. RATUNKU !

No, niestety ale kula wróżki nadal czeka w serwisie na nowe złącze USB, więc bez podania dodatkowych informacji nic nie da się zrobić.

Patrz: punkt 5 http://forum.dobreprogramy.pl/forum-8/ogloszenie-2-poradnik-zak%C5%82adania-i-edycji-tematu/

Jak masz możliwość sprawdź na innym urządzeniu, jak będzie to samo to nic nie poradzimy, to wina dostawcy internetu.

Więcej za bardzo nie mogę nic powiedzieć bo sam nie wiem… Technicy sprawdzali na swoim sprzęcie i był ten sam problem. Operator mówi na techników a technicy na operatora … Co w takiej kwestii ? Przyszedł mi wczoraj sms od operatora : T mobile CRID00000214734: Komputer korzysta z DNSÓW które nie są obsługiwane w usłudze DSL. W komputer ze adresy DNSy muszą być przypisane automatycznie.

Możesz sprawdzić DNS w panel sterowania - tak aby było ustawione na automatyczne pobieranie www.instalki.pl/demonstracje/internet/11613-windows-7-zmiana-adresow-serwerow-dns.html ale wątpię aby w tym leżał problem.

Nie piszesz skąd masz internet. Ale warto dzwonić do operatora i nalegać na naprawę usterki, za to im płacisz.

wuu13 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus