Błąd z gadu-gadu?

Witam:-)

Po ponownym zainstalowaniu systemu same błędy…Trochę was jeszcze pomęcze, ale nigdy nie miałem tych błędów.

Mam problem z gg bo jak z kimś konwersuje to jak ktoś mi wysyła wiadomości albo ja komuś to musze użyć paska przewijania ażeby przeczytać czyli nie idzie samo w dół…Chcę żeby szło jak to zrobić??

to już szyba ostatni problem:P

nie jestem pewien ale odinstaluj i ponownie zainstaluj GG. Może to pomoże :mrgreen:

Wiesz co mój kolega w Win2000 miał ten sam problem i nic na to nie poradził :slight_smile:

Zawsze musiał przewijać pasek, że zobaczyć co ktoś napisał :smiley:

Pozdrawiam

No właśnie bo takie przeinstalowanie gg nic nie pomoglo wiec sam nie wiem co teraz robic same problemy…:frowning:

Zmień sobie windowsa.

Ja myślę, że nie ma co zmieniać Windowsa z takiego powodu. :?

Kurde no wlasnie zainstalowalem win2000 i on jest spoczko Windows tylko ze cos jest nie tak napewo da sie to jakos rozwiazac tylko jak???moze ktos inny pomoze a moze cos pomoze Service Pack 3 PL?? tylko skad go sciaganac bo z winupdate nie moge jakos nie wiem czemu??

Cóż za inteligentna propozycja. Nowy Windows nie jest tani…

Pozdrawiam

no właśnie nie jest tani a taki win2000 jest moim zdaniem dobry i pytam sie jak rozwiazac ten problem moze ktos jeszcze pomoze??

z Winupdate się nie da? To coś mi się wydaje, że masz pirata i dlatego nie możesz do update’ować.

Dokładnie. Jeśli masz pirackiego Windowsa i klucz rejestracyjny widnieje na czarnej liście Microsoftu, nici z instalacji SP.