Błąd z instalacją VirtualBox

otóż mój problem jest taki że gdy próbuje zainstalować wyskakuje mi okno że system windows nie przeszedł testów zgodności co mam z tym fantem zrobić?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Pobierz ten fix it z tej stronki, uruchom i powinny zniknąć problemy z testem zgodności http://support.microsoft.com/kb/822798/pl Oczywiście, to jest do XP.

Pytanie podstawowe:

Czy system jest oryginalny, bo może z tym być problem?

według wcześcniejszego właściciela komputera system jest orginalny a co teraz sie okazało trzeba wpisać orginalny klucz -.-

Jak jest oryginalny wg ostatniego właściciela, to powinnaś mieć oryginalną płytkę z windows, ewentualnie naklejkę na komputerze z numerem seryjnym.

Bo bez płytki i serialu i faktury zakupu. Masz pirata.