Błąd z odzyskiwaniem danych

Witam.

Mam taki problem.

Sformatowałem dysk. Utworzyłem dwie partycje. Później uruchomiłem program EasyRecovery Professional, wybrałem Format Recovery. Następnie wybrałem dysk, który sformatowałem. Tam mi pokazało wszystkie pliki jakie tam były. Potem zaznaczyłem pliki do odzyskania, kliknąłem next. W “Recover to Local Drive” wybrałem tą drugą partycję i kliknąłem next. I tu pokazał mi się błąd:

errorqm9.jpg

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Przeczytaj i przetłumacz sobie wyświetlony komunikat.

Chodzi o to, że nie możesz odzyskiwać plików z partycji, dajmy na to “pierwszej” na partycję “pierwszą”. z "pierwszej na “drugą” - tak.

Czyli jak mogę odzyskać te pliki??

Nie rozumiem (Mam nadzieję, że Forumowicze i Admini/Moderatorzy też), czemu formatowałeś dysk, potem tworzyłeś partycje, a następnie “odzyskujesz dane”

Opisz proszę problem dokładniej.

Autor założył drugi wątek,lecz na innym forum: http://www.pcformat.pl/forum/showthread.php?tid=29575

Podejrzewam że przy tym sposobie postępowania trudno będzie tym programem cokolwiek odzyskać.

Slake pisze:

A czy to jest zabronione i jak to potraktować?

Jako donos czy autopromocję?

Nie napisałem tego jako donos,tylko po to,aby inni użytkownicy przeglądający ten wątek przeczytali posty zawarte w tamtym wątku.Nie powtarzałyby się przynajmniej te same wypowiedzi.

Gites Majonez … :lol:

Wszystko, co napisaliście “Przedemnąpostujący”, ani na jotę nie pomogło proszącemu o pomoc Forumowiczowi … :stuck_out_tongue:

To może się zapytam tak: Który program jest najlepszy do odzykiwania danych??? Dokładniej chcę odzyskać tylko jeden folder.