Błąd z services.exe


(system) #1

Witam, ciągłe mi się pojawia błąd z services.exe . Nie wiem nawet czemu :(.

tutaj log :


(qrczak13) #2

W trybie awaryjnym użyj VundoFix, FixVundo, VirtmundoBeGone

Daj log z ComboFix


(system) #3

Log z combofix:


(Gutek) #4

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

możesz rejestr przelecieć albo

jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509


(system) #5

Dzięki :mrgreen: . Jest jeszcze jedna sprawa, po załadowaniu windowsa, wchodzę na konto i wyskakują komunikaty o błędzie że nie znaleziono tego pliku (w tym wypadku te które usunąłem) :/.

PS. To te pliczki : system32\fcpcpnvi.dll i system32\j4251538.dll


(adam9870) #6

Wykonaj to, co napisał Gutek, a potem wklej nowy log z ComboFix'a plus dodatkowo dwa logi z Gmer'a wykonane przy takich ustawieniach:

  1. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone wszystko oprócz Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończy >>> Kopiuj >>> wklej do posta

  2. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone tylko Usługi i Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończy >>> Kopiuj >>> wklej do posta

Jeśli wszystkie logi nie zmieszczą się bezpośrednio do posta, to umieść je w jakimś serwisie hostingowym jako pliki *.txt, a tu tylko zlinkuj.