Bład zapisu na pendrivie

Witam Serdecznie wszystkich na forum - jest to mój pierwszy post tu więc jeszcze raz SERDECZNIE WITAM a teraz problem :

Myśłałem, że radze sobie z komem ale … w sobote zgłupiałem :slight_smile: kupiłem pen driva o pojemności 2 gb podłaczam do kompa i system widzi pendriva o pojemności 2 gb (1,88) jak narazie wszystko ok, dalej zapełniam pendriva zdjęciami w pewnym momencie pojawia sie komunikat “nie można utworzyć pliku” sprawdzam nagrało sie dokładnie 381 mb. Pożyczam endriva o pojemności 1 gb - j/w, poprzez czytnik podłaczam starą karte o pojemności 512 mb - efekt j/w ???

CZYM TO JEST SPOWODOWANE, w pracy na pendriva wgrałem maksa i odtwarzać można normalnie - widzi wszystko Problemem jest zapis ponad 381 mb Pendriv był formatowany w kompie, system to Windows XP Home

Pozdrawiam i WIELKIE DZIĘKI ZA WSZYSTKIE POMYSŁY

Sformatuj pendrive za pomocą HP USB Disk Storage Format Tool. Przy formatowaniu wyłącz ochronę rezydentną (antyvira). Spróbuj podłączyć pendrive do innego portu usb (ewentualnie przez hub-a). Jeżeli problem wciąż będzie występował to usuń sterowniki usb i wgraj ponownie.