Błąd zapisu obrazka

(piotrek10020) #1

Witam

Mam obrazki które chcę zapisywać w wielkości do 261 MB a mój komputer da rady zapisać do max 200 MB bo potem wywala brak pamięci ram mam aż 4 GB ramu i dziwne że to nie wystarcza czy dokupienie 4 GB ramu by rozwiązało sprawę czy to może potrzeba lepszej karty graficznej moja ma około 2 lata i 4 miesiące wtedy to była najlepsza czy to może ona nie da rady przetworzyć tych obrzaków proszę o pomoc .

(Reinsx) #2

Napisz jaki system operacyjny co to dokładnie za karta graficzna jakiego programu używasz który ci nie chce zapisać powyżej 200MB, do jakiego formatu próbujesz zapisać itd

(piotrek10020) #3

System operacyjny XP profesional program który nie chce zapisać to nero expres i jego edytor obrazów chcę zapisać jako bmp i to daje max 200 MB potem wywala błąd karta graficzna nie wiem jaką mam wiem że była kupiona w gródniu 2008 i wtedy była najlepsza dostępna przynajmniej sprzedawca tak twierdził . Mi nie zależy w jakim formacie będzie obraz aby dał się max w minutę otworzyć na każdym komputerze bez problemu miał ponad 251 MB bo te obrazy 200 MB otwierają mi się szybko i bez problemów ale brakuje 50 MB i dlatego jest nie dobry .

(Reinsx) #4

próbowałeś odpalać w innym programie i podejmowałeś próbę zapisu ? czy rzeczywiście masz potrzebę zapisywania tak dużych obrazów ?

(piotrek10020) #5

Próbowałem jeszcze w paint to zrobić ale jest to samo a potrzebne mi są obrazki właśnie w takich dużych rozmiarach .