Błagam doradźcie!

Witam! Moim problemem jest karta graficzna. Ostatniego miesiąca sporo w kompie pozmieniałem i dokupiłem nową kartę graficzną, ale dzieją się dziwne rzeczy… Chodzi mi np. o to , że w 3DMarku 2006 mam tylko 1030 punktów http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d1 … 219f7.html mało tego bo jak się przeprowadza test to te animacje, które tam są tną fatalnie… :confused: Oto moja konfiguracja sprzętowa. No i tak mam procka AMD Athlona 64 dwa rdzenie, na rdzeniu 4000+ czyli częstość traktowania rdzenia 2.11 Ghz (tak mi podaje we właściwościach i tak jest) poza tym mam 2 Gb DDR2 667 Mhz do tego kartę graficzną GeForce 7300 GT, Układy pamięci: 512 Mb / 128 bit, Procesor graficzny 256 bit, karta jest fabrycznie podkręcana i w związku z tym: taktowanie rdzenia 400 Mhz(450 Mhz), taktowanie pamięci 667 Mhz(800 Mhz) Obsługiwane standardy:DirectX 9 (Pixel Shaders 3.0), OpenGL 2.0 no i technologie: UltraShadow III, silnik CineFX 4.0, Pixel Shader 3.0+, nView, Multi-display Technology, High-Precision Dynamic-Range, Intellisample 4.0, 128-bit High-Precision Graphics, DVC (Digital Vibrance Control), Vertex Shader 3.0.

Byłoby na tyle… Czy nie uważacie, że coś może być nie tak z kartą, że mam takie problemy? Dodam tylko, że zainstalowałem dodatkowo NFS Carbona, który nie jest graficznie aż tak bardzo rozbudowany (wszystko dzieje się w nocy) no i ustawiłem na maxa i płynność jest ale nie do końca bez zarzutów, no i to wygładzanie kontur czy pixel shader 3.0 nie wiem czy działa jak powinien ponieważ samochody wcale nie mają takich równych kontur bez pixeli :confused:

Jeżeli ktoś ma większe pojęcie niż ja to proszę powiedzcie czy z kartą jest coś nie tak, czy może wszystko ok i tak ma być albo może trzeba jakoś tego shadera aktywować… Dodam jeszcze, że mam zasilacz 400W Mustanga i wiem, że trochę lipa ale powinien chyba pociągną, tak czy inaczej jutro mam mieć mocniejszy ale nie wiem czy to przez to.

Proszę Was jeżeli wiecie co nie tak może być to pomóżcie proszę. Dzięki z góry!

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

masz 7300gt na ddr2 tak z tego wyczytałem

no niestety karta nie jest już nowa tylko odchodzi do lamusa i musisz się z tym pogodzić że gry się zaczną ciąć, 3d marku powinieneś mieć około 1600pkt, może to być spowodowane przez zaśmiecony system że masz mniej pkt, strzel formata i wgraj najnowsze stery nic więcej nie zrobisz, jeśli się poprawi to ok jeśli nie to będziemy myśleć dalej ale jeśli carbon chodził na prawie na max i lekko się cioł czyli wszystko gra

chyba wsio ok,ten typ[400/800]tak ma… :stuck_out_tongue: