Błagam o pomoc! Recuva, NTFS Undelete, EasyRecovery Pro


(Lookiz) #1

Jak napisałem powyżej błagam Was o pomoc. Sprawa wygląda następująco: za pomocą shift +del wczoraj skasowałem przez pomyłkę folder, w którym miałem 50 stron pracy licencjackiej. Aby to odzyskać ściągnąłem program Recuva. Po szybkim skanowaniu program nie znalazł potzrbnych plików, więc spróbowałem głębokiego skanu. Czekałem 40 min, po czym wyświetlił się komunikat mniej więcej: “skanowanie nie powidło się c: za mało pamięci” czy ktoś jest w stanie napisać mi dlaczego? Następnie, spróbowałem programu NTFS Undelete, gdzie po zaznaczeniu dysku c w zakładce browse pojawił się komunikat " drive acces error reason: cannot create disk object". W końcu zdecydowałem się na easyrecovery - nie pytajcie jakim kosztem:( Gdzie bym nie wszedł w tym programie nie mogę wybrać żadnej partycji. Miejsce do tego przeznaczone jest puste. Proszę Was z całego serca, a doodtakowo jeśli ktoś skutecznie pomoże mi odzyskać ten plik, wynagrodzę Go finansowo, po wcześniejszym podaniu numeru konta, przysięgam! Dodam jeszcze, że tylko recuva ściągnąlem na partycję z której skasowałem pliki, reszta już poleciała na inny dysk.


(Pablo_Wawa) #2

Przede wszystkim jak możesz to nie pracuj w systemie, który jest na tej samej partycji, co skasowane dane (bo je nadpisze).

Najlepiej (na innym kompie) ściągnij sobie Hiren’s Boot CD (http://www.hirensbootcd.org/download/), wypal na CD i z tej płytki wystartuj system (przy starcie wybierz np. mini Win XP). Potem zobacz, gdzie jest ta partycja z utraconymi danymi i jakimś programem z menu Recovery spróbuj to odzyskać.


(Atronics) #3

Witam

może sprawdź tym ,według opisu

http://traxter-online.net/testdisk-phot … ie-danych/

http://www.vista.pl/artykuly/14049_odzy … torec.html


(Maciekzklanu) #4

http://www.dobreprogramy.pl/StrongRecov … 24584.html