Błahy problem z windows XP

  1. nie wiem jak wyłączyć denerwującą informacje od aktualizacji: “bądź na bieżąco dzięki aktualizacjom”

  2. często dostaje tez komunikat “za minute nastąpi zamknięcie systemu…” - zapisują sie wszystkie dokumenty i komp równo po minutce sam się wyłącza. (Mam zainstalowany dobry program antyvir)

o co chodzi? :shock: pomóżcie…

dzieki

Nie jestem pewien, ale to resetowanie się komputera to może: Panel Sterowania --> Opcje Ułatwień Dostępu --> Zakładka Ogólne --> i odznacz: resetowanie automatyczne :slight_smile:

Witam. Jeśli chodzi o kwestię “denerwujących aktualizacji” to wystarczy, że wejdziesz do “Właściwości systemu”, następnie do zakładki “Aktualizacje automatyczne” i zaznaczysz opcję “Wyłącz aktualizowanie automatyczne”.

Pozdrawiam.

Najlepiej żeby nie zaznaczał a pozostawił pusty kwadracik w polu ''Aktualizacje automatyczne;

sluchaj stary - aktualizacje mozesz wylaczyc w opcjach internetowych natomiast co do tego zamkniecia systemu za minute to ja przez to przechodzilem.

Jestes zainfekowany wirusem o nazwie blaster i zadne antywirusy tu nie pomoga.

Musisz sciagnac dwa pliki z netu - fixblast.exe i poprawke od microsoftu - poszukaj na necie opisu jest dosyc dlugi a ja nie mam czasu teraz pisac - jezeli jednak nie znajdziesz to pisz do mnie na maila - wysle ci pelny opis usuwania blastera - bo tak sie sklada ze jest to proces zamotany i bez powyzszych dwoch plikow nie usuniesz go.moj mail szczyglis@o2.pl

powodzenia

szczyglis