Blaszak czy laptop? (nie gram w gry)

Witam,

Problem taki jak w temacie. Miałem już kilka zwykłych komputerów ale teraz poważnie zastanwiam sie na zakupem notebooka. Raczej na komputerze korzystam z internetu i pracuje w office. Troszke bawie sie w programowanie. W gry nie gram wcale.

Co wy na to, w co zainwestować??

Pozdrawiam

Myślę iż w jakiegoś laptopa w granicach cenowych 3000-5000zł. Na niektórych nawet bez problemu da się pograc w nowe gry :mrgreen:

Za te pieniądze kupisz sobie naprawdę wyśmienitego blaszaka, druga sprawa że jak blaszak się starzeje to łatwiej dodać np. RAMu czy wymienić procka, a w laptopie chyba sie nawet nie da(jeśli już to nie tak łatwo jak w blaszaku)

wszystko prawda :wink: ale jeśli chciało by sie wyjechać gdzieś i potrzebował byś tam komputera(np. z internetem) to wtedy robi sie problem.Ja jestem jak najbardziej za laptoopem ponieważ z ceny spadły niesamowicie!! :mrgreen:

uwazam ze 3000-5000 to stanowczo za duzo jak na korzystanie z internetu, moim zdaniem do 3000 Ci starczy (wszystko zalezy ile masz kasy), jak sie pytasz czy wogle warto kupic to moim zdaniem lepiej niz zwyklego PC (oczywiscie laptop bedzie slabszy ale i tak wystarczy)

miejscowa kafejka internetowa

Jak np. u mojej babci na wsi - czasem bez laptopa do niej się nawet nie wybieram bo…

Najbliższa kafejka ok. 50km od miejsca zamieszkania :mrgreen:

Też sądzę, że laptop to świetny pomysł. Na sprzęcie w cenie ok 3000 można spokojnie w gry grać (oczywiście nie we wszystkie i nie na najwyższych detalach), a do pracy biurowej/programowania/internetu jest wręcz wyśmienity. Nie wspominam o największej zalecie - mobilności :wink:

mam obecnie laptopa i domowy komputer dla zony, jesli nie jest otrzebny IC do pracy nei zabierasz go czesto ze soba to odpusc sobei laptopa szczerze mowie, unowoczesnienie jedyne jakie mozna zorbic to dodac ram i zmienic dysk twardy :wink: jak polamiesz klape cena jest zwalajaca z nog :wink: Jesli to bedzie jdnyny komputer domowy to polecam blaszaka :wink: jesli jednak chesz czesto go gdzies wynosic to polecam lapka najlpiej z jakims internetem bezprzewodowym blueC lub z oferty oranga niestety tylko dla firm na razie :frowning:

mysle ze lepszy bedzie notebook np.

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19710

masz tu wszystko co w PC 64-bitowy procek 1GB ramu HDD100GB i grafe Radeon X700 i duzo innych bajerow np. nagrywara dvd usb2.0 czytnik kart pamieci jednym slowem WYpas!