Błędna autoryzacja neostrady Router Netgear DGM 1000

Witam.

Mam problem z zalogowaniem się. neostrady na własnych danych(nazwa użytkownika i hasło) na routerze Netgear dgn 1000

Pojawia sie komunikat o błędnej autoryzacji.

Sytuacja ta nie występuje kiedy wpisuje nazwa użytkownika (rejestracja@neostrada.pl ) hasło (rejestracja)

Ustawienia routera

VPI/VCI 0/35

Protokół PPPoA VC MUX

łacze na ADSL 2+

W czym tkwi problem?

Problem nie wystepuje na routerze dostarczonym przez TP S.A. ZTE ZXDSL831A2

Mydory , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Witam

Zgłaszam podobny problem - błąd uwierzytelnienia.

Sprawdzone na dwóch numerach TP, gdzie na tych samych hasłach działają - modem TP i router EdiMax-a.

Przywrócenie do ustawień podstawowych, podegranie starszej wersji firmware, jak i aktualnej nie przynoszą rezultatu.

Ma ktoś jakiś pomysł ???

Arek

Dodane 07.11.2010 (N) 21:34

Niestety nie działa na żadnym z podanych ustawień.

Zamieszczam screeny:

  1. Basic settings (na obrazku print przed połączeniem ADSL - normalnie ma DownStream 1320 i UpStream 320)

basic_settings_jpg_300x300_q85.jpg

  1. Ads settings

ads_settings_jpg_300x300_q85.jpg

  1. Connection status

Connection_status_jpg_300x300_q85.jpg

  1. Logs

logs_jpg_300x300_q85.jpg

Tak, jak pisałem wcześniej - testowałem na dwóch różnych liniach i kontach neostrady - z tym samym skutkiem.

Ruter właśnie przyszedł z reklamacji (firma AB Wrocław ?) gdzie stwierdzono że połączenie działa. Co ciekawe, moje ustawienia nie zostały wyczyszczone. Ciekawy jestem czy ktoś faktycznie je zachował, a potem przywrócił, czy też po prostu nie sprawdzał działania tego rutera.

Nie będę się wypowiadał na temat takiego załatwienia sprawy.

Oczywiście problem występuje u mnie dalej.