Błędna baza wirusów Avast 6

He po takiej wpadce powinni na osłodę zrobić promocję i rozdać trochę licek na Avast Pro lub AIS :smiley:

Nic nie powinni i nic by nie mogli. Przecież każda licencja, którą akceptujemy gwarantuje nam, że nie mamy żadnej gwarancji ani pewności, że zainstalowany program będzie działał poprawnie.

Program źle działa? trzeba się z tym pogodzić albo nie kupować przedłużenia/nowej licencji.

a ja mam problem od wczoraj, mam już zaktualizowaną bazę na 110412-1, zrobiłem też reinstalkę avasta i ciągle mi sygnalizuje o zagrożeniu. może ktoś cos doradzi?

U bratowej wyłączyłem ochronę www. Rozwiązanie byle jakie ale na szybko działa. A komputer nadal jest chroniony.

Witam przyznam że ten nowy produkt Avasta dostarczył mi zajęcia na cały tydzień, po zainstalowaniu nawet mi nie przyszło do głowy że program antywirusowy może narobić gorszych szkód jak jakiś rasowy wirus, dlatego szukałem przyczyn gdzie indziej, cztery razy formatowałem twardego wszystko od nowa instalowałem po zakończeniu okazywało się że odtwarzacz WMP11 robił się czerwono-czarny bez możliwości zmiany barwy, po prostu nawet jeden suwak od palety kolorów znikł a drugi w był ale nie działał, żeby dojść do tego jaka jest tego przyczyna za trzecim razem co zainstalowałem jakiś program to patrzyłem na zachowanie się WMP11, jakież było moje zdziwienie po zainstalowaniu tego nowiutkiego Avasta bo to on był wszystkiemu winien i rad nie rad wróciłem do tego starszego Avasta, w moim przypadku innej alternatywy nie było, przy sprzęcie który ma już dziesięć lat żadnemu antywirusowi oprócz Avasta nie podoła niestety. Pozdrawiam Wszystkich i lepiej tego Avasta nie instalujcie, albo wcześniejszego albo Poczekajcie na nowszego pa.