Błędna wersja Skype 0.98.0.68 czy

Zainstalowałem sobie Skype 0.98.0.68 i mam z nią problem. Posiadam w swoim komputerze konta i każdy używa Skype. W poprzednich wersjach nie było problemu ale teraz za każdym razem przy uruchamianiu swojego konta musimy wpisywać hasło. Kombinowałem w ustawieniach i nie mogę znaleźć niczego co by to ustawiło na stałe. Może coś przeoczyłem więc pytam. :smiley: Z góry dzięki za rade. :smiley:

Przedchwilom też miałem go zainstalowanego, poczym przeinstalowałem go spowrotem bo najwyraźniej ona jest jakaś kopnięta. Wydaje mi się, że może być jakiś błąd u nich, miejmy nadzieję, że chwilowy :smiley:

Choć w sumie mam co donieji złe myśli, tymbardziej, że na moim koncie pokazuje mi:

Download Skype for Windows

Current version: 0.98.0.42

Ma tylko tak mało istotną funkcję jak przesyłanie plików. Jak ma ktoś może antidotum na mój problem to prosilbym :smiley:

lazikar czy aby napewno zanaczoną masz opcję “Store my password on this computer” ? Najlepiej by było jakbyś wziął Plik zaloguj jako nowy urzytkownik i tam wstaw ptaszka w “Store my pas…”. Powinno zadziałać :smiley:

Oczywiście że mam zaznaczone, ale za każdym razem jak włączę inne konto to i tak prosi o longin i hasło. Ewentualnie jak wyłączę komputer i po ponownym włączeniu zaloguję się na to samo konto to Skype włącza się normalnie. :?

lazikar wejdź na strone zaloguj się, tam jest pomoc techniczna po prawej. Online :smiley: Pogadasz na czacie z jakims technik menem i moze on ci cos doradzi :smiley: Tak apropo ja właśnie rozwiązuje mój problem :smiley:

----poprawki-----------------------------------------

Rozmawiałem w twojej sprawie i doradziła mi kobitka żebyś reinstall skyp`a zrobil, jak nie pomoże to pisz.

Nowa wersja jest super :smiley: Mam także dodatkowe, pełne spolszczenie, bo nie wszystkie elementy w Skype 0.98.0.68 są spolszczone. Tak samo jest w poprzednich wersjach. Pełna spolszczenie mozna pobrać z http://wiadomosc.info/index.php?s=&mod= … 0&rid=1248 . Polecam. Na http://wiadomosc.info/index.php?s=&mod= … 8&code=rid natomiast jest pełna lista poprawej. Nowa wersja Skype wprowadza bardzo dużo ulepszeń. Największą jest chyba przesłyanie plików. Na to cały czas czekałem! Super! Można podawać więcej opcji w profilu. itd. Zobaczcie sami ulepszenia na stronce, które wcześniej podałem. :smiley:

Lazikar, a masz kilka kont Skype na komputerze?

boczi ale zapewne skype nieumożliwia wymiany plików pomiedzy osobami obustronnie posiadającymi Fire Wall-a :?: czy sie myle ?

Mylisz się :smiley:

Obchodzi firewalla przy przesyłaniu plików, jak zarówno przy rozmowach głosowych. :!: :smiley:

Reinstalkę też robiłem i nic.

Dokładnie ja i żona. :smiley: