Błędnie wyświetlanie stron w pasku adresu

Witam

Mam problem z paskiem adresu ( tam gdzie są widoczne strony www.)

Do dzisiaj wygląd paska miałam taki że były zapisane strony www, potem oddzielnie niżej była historia i ulubione.

Teraz coś się stało i wygląd paska się zmienił wszystko jest zapisywane jedno pod drugim i zapisują się tam wszystkie otwierane strony.

Co można " odklikać, 'żeby wrócił do dawnego wyglądu?

Pozdrawiam

A jaką masz przeglądarke, w której problem występuje ?

IE

karina32

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Ja też mam IE i też tak mam. Po prostu nowa wersja przeglądarki IE po ostatniej aktualizacji trochę się zmieniła i dlatego teraz tak to wygląda.

Zobaczymy jakie zmiany nam przyniesie kolejna aktualizacja.

a od kiedy jest nowa, bo dzisiaj rano miałam jeszcze ok. później coś się walneło

Nowa wersja IE wraz z aktualizacją jest aktywna od tamtego wtorku, czyli jakiś tydzień już funkcjonuje nowa wersja IE 11.0.9600.17358

Także te zmiany, o których ty piszesz że są problemem są nowością w tej wersji IE.

Może po prostu przeoczyłaś tę aktualizacje i dopiero dziś się zorientowałaś. :slight_smile:

możliwe że tak, dzięki :slight_smile:

Niema za co :slight_smile: