Błędy Aktywości połączenia

Kliknąłem se przed chwilą stan połączenia aby looknąć ile bajtów wysłano a ile odebrano i zaciekawiło mnie po pierwsze ilość wysłanych i odebranych bajtów danych zobaczcie ile czasu jestem połączony powinno tego być kilkaset razy więcej niz jest oraz po jednym błędzie na wysłane i odebrane bajty danych o co chodzi?zobaczcie na screena to coś nie w porządku ??

bcdd8d4812d30572m.jpg

Złączono Posta : 18.02.2007 (Nie) 11:41

i co wie ktos o co chodzi bo ja nie wiem

Hm… utorrent? :>

nie

Złączono Posta : 18.02.2007 (Nie) 12:16

nie nie sciagałem tylko muze bearshare tym do muzyki co sie tam wiara wymienia to co tam legalne jest mozna stare kawałki posciagać i ja se non stop muze ciagłem az tu jakić bład mi sie pokazał i nikt nie wie o co chodzi dzwoniłem i wysyłałem screena do kolesia z firmy od której mam neta to sie sami głowią o co chodzi ja nie wiem o co chodzi coś sie moze skopać przez to ?

nic się nie skopało…olej to

wg mnie jest w porządku jeśli ściągasz lub słuchasz muzyki to liczba ściągniętych pakietów musi kilkakrotnie, a nawet kilkaset razy przewyższać liczbę wysłanych, bo nie każdy pakiet musi być potwierdzany, a jeśli przez UDP to występuje tylko jednostronny przepływ pakietów.