Błędy AsusSetup po zalogowaniu

Witam,

Mój problem wygląda tak:

j5ei.jpg

Te dwa błędy pojawiają się zaraz po zalogowaniu na konto użytkownika. Zaczęły się pojawiać prawdopodobnie po uruchomieniu CCleanera. Zakładam, że ma to związek z płytą główną, bo tylko ją mam od Asusa (model P8Z77-V). Zainstalowałem ponownie wszystkie sterowniki z płyty DVD dołączonej z płytą główną. Nie pomogło, podobnie jak utworzenie pustych plików o tych nazwach w tej lokalizacji. Sam się poddaję, liczę na Wasze pomysły.

Nauczka na przyszłość odnośnie używania wszystko-robiących-za-użytkownika-automatów.

Sprawdź czy w Menedżerze urządzeń są urządzenia ze znakami zapytania.

Doraźnie problem prawdopodobnie rozwiąże odznaczenie pozycji, które odwołują się do TEMPa w msconfig (naciśnij logo Windows + R >>> w okno Uruchamianie wpisz msconfig i kliknij OK >>> karta Uruchamianie). W razie problemów pokaż zrzut ekranu z msconfig - karta Uruchamianie, na którym widoczne będą pełne lokalizacje poszczególnych pozycji.

W Uruchamianiu nie mam żadnej pozycji od Asusa. W Usługach wyłączenie wszystkich pozycji od Asusa nic nie daje. Spróbuję napisać do supportu.

Pobierz AutoRuns, wypakuj i uruchom, wciśnij Ctrl+S, plik raportu wyślij na http://sendfile.pl/

Albo skorzystaj z Przywracania systemu aby przywrócić system do stanu sprzed użycia CCleanera.

vaib.jpg

Po problemie. Dziękuję bardzo za pomoc :slight_smile: