Błędy czcionek po czyszczeniu rejestru

(niezDarek) #1

dziś mój brat postanowił wyczyścić rejestr programem CCleaner tylko że nie zrobił kopi zapasowej i po ponownym włączeniu systemu czcionki źle sie wyświetlają wydać to na screenie

901335f81f61972fm.jpg

i ma pytanie jak przywrócić normalne wyświetlanie

(system) #2

Jeżeli masz włączone przywracanie systemu to przywróć windowsa to tego dnia w którym był wszystko ok.

(niezDarek) #3

no właśnie w tym tez jest problem bo poprawnie nazw nie wyświetla i nie wiem dokładnie co gdzie jest w przywracaniu systemowym oraz który punkt przywracania wybrać

(Chillout) #4

spróbuj F5 przy starcie komputera Ostatnia dobra konfiguracja

(Srebrny Wilk) #5

To uruchom system w trybie awaryjnym, może wówczas będziesz wdział normalne czcionki systemowe i uda Ci się przywrócić.

W przyszłości omijaj programy czyszczące. Większość z nich w domyslnych ustawieniach może narobić szkód, czego sam doświadczyłeś.

Jedynym znanym mi programem czyszczącym, bezpiecznym w domyslnych ustawieniach jest Ashampoo WinOptimizer 2008 za darmo dodawany do czasopism komputerowych (wyłącznie dwie opcje: Czyszczenie dysków i Czyszczenie rejestru ).

Lepiej żeby coś niepotrzebnego zostało, niż miałoby zniknąć coś niezbędnego do poprawnej pracy systemu.

(niezDarek) #6

dobra pobawiłem się w przywracaniu systemu i jest wszystko ok