Błędy .dll - incuin36.dll

Witam,

mam problem z plikami .dll. Po usunięciu kilku nie potzrebnych programów, przy starcie systemu pokazywał mi się błąd Installation is failed, because there is no Corefoundation. dll. Cos w tym rodzaju. Poszperałam po forach i wyczytałam, ze mozna sciagnac ten brakujący plik i wkleic go do system32. Zrobilam tak, i zapewne w zwiazku z tym, poniewaz nic innego nie robilam, pojawil sie inny problem, mianowicie ze brakuje pliku incuin36.dll. Domyslam sie ze jak sciagne ten plik, to zabraknie znow innego.

Czy moze mi ktos pomoc i moze krociotko wyjasnic dlaczego tak sie dzieje, dlaczego jak wkleilam jeden plik, to innego brakuje?

Wspomne, ze jestem bardzo nie profesjonalnym uzytkownikiem komputera i cala moja wiedza opiera sie na forach i itp.

Z gory dziekuje i pozdrawiam

menu start->uruchom-> wpisz cmd (enter) wpisz

Regsvr32 /u nazwapliku.dll

eneter

Zaznaczyłam przez ZAZNACZ CALY, wkleilam, skopiowala sie literka U i ptaszek, dalam Enter, komunikat: _ is not recognized as an internal or external command…

Wiec przepisalam (probowalam dwa razy) pokazal sie komunikat: LoadLibrary (“nazwapliku.dll”) failed - The specified modul could not be found.

jaja sobie robisz ?? nic nie kopiuj wpisz w konsoli to co napisałem ale nazwapliku zmień na nazwę błędu pliku który się zgłasza… litości…

Zastąpiłam, brakujący plik nazywa sie icuin36.dll. Komunikat ten sam LoadLibrary (“icuin36.dll”) failed - The specified modul could not be found.

Mimo że, rozumiem Twoje zdenerwowanie, litość pozostawie dla innych :wink:

I mimo to proszę o dalsze sugestie

Pozdr.

nikt nie jest zdenerwowany może poza tobą to ty w końcu masz problem z którym nie potrafisz sobie poradzić. wklej zrzuty ekranu z błędami…

Zrrobilam zrzut ale nie umiem go dodać. Jak mam to zrobić?

Na klawiaturze PrintScreen (wciskasz w momencie wyświetlenia błędu), odpalasz np. Paint, wklejasz obrazek, zapisujesz jako *.jpeg, wchodzisz tutaj, tam ładujesz obrazek a w poście dajesz link do tego obrazka, który pokaże się po załadowaniu go na serwer.

PS. Do naprawy/dodania plików (bibliotek DLL) polecam tą stronę.

EDIT1:

Uwielbiamy, jak ktoś wchodzi na forum z problemem a później nie pisze, czy go rozwiązał… :wink: